Skocz do zawartości
Gość IzNoGooD

Laptop Do 5000 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje znalesc ojcu laptopa bedzie on tylko do pracy w kancelarii prawniczej a wiec internet, edytor tekstow, i program typu lex.

Chcialbym zeby bateria trzymala dostatecznie dlugo i zeby byl wydajny na tyle zeby smigal na viscie i chodzil dosc plynnie.

Wczesniej mial della latitude d505 i byl z niego bardzo zadowolony szybko sie odpalal szybko chodzil i bateria trzymala okolo 4 godzin.

Prosil bym o pomoc bo na laptopach kompletnie sie nie znam. Z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniędzy ci starczy. Za taką sumę laptop do internetu to "super maszyna". Jak zależy ci głównie na długości działania na baterii to bierz Fujitso Simens Esprimo Mobile U9200 cena ok. 2800zł. Czas działania na baterii bez wykonywania żadnych czynności wynosi 6godz 40min. W pracy biurowej wytrzyma ok 4-5godz zależy od obciążenia ale około tego. Na pewno aplikacje biurowe będą na nim działały bez cięcia się. Do tego laptopa dają Viste Basic.

Edytowane przez Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro miałeś della i byłeś z niego zadowolony to ja bym ci dalej radził brnąć w ten temat. Z delli do 5k mogę ze szczerym sercem polecić to cacuszko DELL Precision M4300 miałem okazję ostatnio trochę z nim pobcować w pracy i strasznie mi się podoba ten laptop, jakoś wykonania materiały itd. po prostu niebo. Dodatkowo w ofercie pod linkiem masz Viste Buissnes z możliwością downgrade'u do XP więc do firmy super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...