Skocz do zawartości
-=YoGi=-

Xspc Laing Ddc Acrylic Reservoir

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem jak bedzie sie rev2 swifa sprawowała gdy wlot podlączy sie z boku a wylot u dolu - czy powietrze podaczas odpowietrzania bedzie zasysane spowrotem.

akurat tego problemu przy rez-topie XSPC nie mialem. bardzo fajnie sie samo odpowietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedras77

Zauważ że używając mcresa rev2 + sam top xspc masz takie same możliwości jak top z rezem ;) tyle że pozostaje jeszcze kilka korków wolnych na inne kierunki

Dokladnie, jednak jak dla mnie dobra zmiana w tej rewizji to jakis normalniejszy korek :)

Cenowo tylko jest nieco drozszy niz sie spodziewalem w stosunku do rev1, choc stawial bym ze tu akurat sporo kurs dolara zawinil, jak to jakas nowsza dostawa...

 

Zreszta tak jak juz pisalem najpierw zastanow sie co Ci jest potrzebne, ja zdecydowalem sie na mcresa glownie ze wzgledu na mozliwosci montazu (nie mialem za wiele juz miejsca i gdzies musialem go upchnac), XSPC bym nawet mlotkiem nie wcisnol jakos sensownie niestety...

Jesli masz juz top i szkoda Ci go sprzedawac radzil bym wlasnie mcres, jesli nie i XSPC Ci sie jakos fajnie wkomponuje to czemu nie kupic tego, jak dla mnie glownie sprawa gustu.

 

W XSPC brakuje mi wlotu od przodu.

Rura wewnatrz jakby za dluga troszki byla, w niskooporowym ukladzie i pompce w wersji z +, czy tez po modzie podejrzewam ze odpowietrzanie bedzie gorsza sprawa niz w mcres, nawet rev2, przy polaczeniu jak pisze JaX_CCC nie powinno byc problemu jak wlot dasz wysoko, po sciance bombelki wywala calkiem fajnie, u mnie troszke wir sie z tylu robi, ale nie jest to wielki problem, podejrzewam ze roznica niewielka w kwestii odpowietrzania, w XSPC bym sie pozastanawial nad skroceniem tej rury, w moim ukladzie to byla by meczarnia odpowietrzanie go...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

jaj mam jedno podstawowe pytanie, nie do konca zwiazane z tematem.

jak oproznic rez-top xspc z chlodziwa? :damage_wall: glupie cholernie, ale nie moge sobie z tym poradzic... przy pomocy strzykawki i igly udalo mi sie wyciagnac okolo 200ml, ale dalej chlodziwo nie splywa i nie siegam na same dno reza. jak Wy soboie z tym radzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

jaj mam jedno podstawowe pytanie, nie do konca zwiazane z tematem.

jak oproznic rez-top xspc z chlodziwa? :damage_wall: glupie cholernie, ale nie moge sobie z tym poradzic... przy pomocy strzykawki i igly udalo mi sie wyciagnac okolo 200ml, ale dalej chlodziwo nie splywa i nie siegam na same dno reza. jak Wy soboie z tym radzicie ?

co prawda dobilem to tylko raz, ale moze cos ci to pomoze...

jak masz chlodnice pionowo i zlaczkami na dole to nie jest rozowo :D jesli do gory, to nie powinno byc tak zle. odlacz waz z ukladu w najwyzszym punkcie to wtedy przy otwartym korku w xspc zacznie sie zbierac plyn. pamietaj tylko, zeby zatkac np. palcem waz, czy tam zlaczke ktora leci w strone wylotu pompki. wtedy plyn z gory bedzie ladnie wplywal :)

 

chociaz najlatwiejszym sposobem, ktory sam wykorzystalem jak zobaczylem ze wyciaganie wody przez ten korek jest niewygodne, to odlaczylem waz przy wylocie pompki :) nie powinno byc zle jesli masz pionowo chlodnice i zlaczki u gory. wtedy szybko mozna nakierowac zlaczke do butelki, a waz np zatkac palcem, czy jak tam kto woli od razu do butelki. ja mam zlaczki od chlodnicy na dole, wiec musialem to robic bardzo szybko :P w TC miesci sie baaaardzo duzo wody :D i bardzo szybko z niej wylatuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...