Skocz do zawartości
Hieyan

Głośniki 2.1 ~150zł

Rekomendowane odpowiedzi

JBL-e mają plastikowy sub który PONOĆ pierdzi ;/ za 150zł kupiłbym czym prędzej Genius-y HF 2000X z allegro. Ostatnie sztuki są więc śpiesz się. A jak nie to te Logi X-230 nie są złe. Jak nie jesteś maniakiem dźwięku to napewno Cię zadowolą.

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JBL-e mają plastikowy sub który PONOĆ pierdzi ;/ za 150zł kupiłbym czym prędzej Genius-y HF 2000X z allegro. Ostatnie sztuki są więc śpiesz się. A jak nie to te Logi X-230 nie są złe. Jak nie jesteś maniakiem dźwięku to napewno Cię zadowolą.

Kurde, pasowałoby mi, jak te głośniki wypadają w porównaniu z tymi x-230? W grach, w muzyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mają lepszą jakość dźwięku (jak nie słuchasz Mozarta to raczej nie poczujesz różnicy ew. jak nie nie jesteś muzykiem) ponieważ są w drewnianej obudowie, jednak ja preferuję zestaw z subkiem dla pełnego/głębszego basu, co nie znaczy że Geniusy basu nie mają (posiadają 2 głośniki niskotonowe), zresztą ja od słuchania muzyki mam kino domowe, a do kompa sobie kupuję głównie pod gry te głośniczki.

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mają lepszą jakość dźwięku (jak nie słuchasz Mozarta to raczej nie poczujesz różnicy ew. jak nie nie jesteś muzykiem) ponieważ są w drewnianej obudowie, jednak ja preferuję zestaw z subkiem dla pełnego/głębszego basu, co nie znaczy że Geniusy basu nie mają (posiadają 2 głośniki niskotonowe), zresztą ja od słuchania muzyki mam kino domowe, a do kompa sobie kupuję głównie pod gry te głośniczki.

Właśnie zauważyłem, że za cholere ich nie mam gdzie ustawić - mam nad biurkiem półkę na wysokości 34cm, one mają 36cm. Co sądzicie o tym, aby leżaly poziomo?

 

edit: Jestem muzykiem (gitara), klasykę słucham (akurat Mozarta nie), ale nie jestem audiofilem. Widzę, że te kolumny mają sporo mocy - mi wystarczy na prawdę ciche granie, nie mam zamiaru wnerwiać sąsiadów.

Edytowane przez Hieyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie powinno być z tym problemu.

A jeżeli między czubkami kolumn będzie rozstaw tylko 44cm? Jak to wpłynie na odczuwanie stereo?

 

Coraz bardziej się przekonuję do tych Geniusów, może pomyśle nad przecieciem półki na pół i wyrzuceniem na złom, gdyż monitor też mi się nie mieści. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...