Skocz do zawartości
Dandek

Meble, Stylowe Do Salonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

szukam kompletu wypoczynkowego w stylu retro coś takiego jak ma jędrula z rodziny zastępczej 8O

 

2 fotole i kanapa 3 osobowa najlepiej

 

Jezeli nie to jakies ladny kompl. wyp. skórzany najlepiej bordowy !

 

z gory dzieki za wszelkie info 8O

 

pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak weźmie katalog to żadnego poglądu mieć nie będzie.

Jestem właśnie na etapie wybierania mebli do salonu (narożnik, meble i inne pier.doły).

W życiu nie przyszło mi do głowy aby tutaj zadawać pytania czy szukać pomocy wirtualnej.

Przejrzałem sporo katalogów i w żadnym nic nie mogłem wybrać. Dopiero jak zacząłem jeździć po sklepach, salonach, IKEA`ch, PIK`ach i Black Red White`ach przekonałem się jak bardzo potrafią się różnić wyobrażenia o produkcie zawartym w katalogu od rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie katalog IKEA 8O tam to moge szukac do nowoczesnej kuchni itd. a nie stylowe meble czlowieku !

 

Ja szukam takich mebli juz ponad 2 tygodnie i nie moge nigdzie nawet zdjec pogladowych znalezc...

 

wiec zwrocilem sie z tym problemem na forum 8O moze jednak ktos pomoze :)

Edytowane przez Dandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mowie, pochodź po komisach i galeriach antyków. Ludzie sprzedają tam swoje rzeczy z różnych powodów (najczęściej bogata rodzina i jedna czarna owca która lubi pograć w pokera i mamy gotowe nieszczęście...), a trafiają się czasami bardzo ciekawe okazy jak np. zegary Bulle.

 

Ostatnio wpadło mi w ręce takie coś. Oczywiście było w gorszym stanie, to już jest zdjęcie po renowacji.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c88bc4652ff4f88.html

 

 

----------

 

albo z braku laku: http://www.allegro.pl/26249_meble_komplety_mebli.html

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

szukam kompletu wypoczynkowego w stylu retro coś takiego jak ma jędrula z rodziny zastępczej :)

 

2 fotole i kanapa 3 osobowa najlepiej

 

Jezeli nie to jakies ladny kompl. wyp. skórzany najlepiej bordowy !

 

z gory dzieki za wszelkie info ;)

 

pozdrwiam

 

No wlasnie katalog IKEA 8O tam to moge szukac do nowoczesnej kuchni itd. a nie stylowe meble czlowieku !

ładne skórzane komplety wypoczynkowe w ikei uraczysz człowieku!8O

Ale teraz poca rozjasnil bardziej temat, wiec szukaj na allegro

http://www.allegro.pl/item455489654_eksklu...rum_wnetrz.html

(ps nie podales ceny wiec nie krzycz!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem hasełko jedynie.

Weź se pojedź choćby do Agaty i tam pooglądaj sprzęty ze skóry - oko bieleje a portfel znika w kieszeni ze strachu.

Widziałem włoską kanapę, łóżko, ciężko określić bo było to ogromne okrągłe łoże za 50 tyś zł. A skóra chyba z napletka tylko nie wiem jakiego zwierzęcia bo mięciutka i delikatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...