Skocz do zawartości
Elektra

Alerty Zabezpieczeń Systemu Windows ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z systemem - win xp pl home sp3, który polega na tym, że:

 

1. Nie mogę pobierać aktualizacji systemowych; w pasku powiadamiania permanentnie jest ikona "Alerty zabezpieczeń systemu windows"; z poziomu panelu sterowania nic nie można zrobić; jest odhaczona opcja "aktualizacje automatyczne (zalecane)", co jednak nic nie daje - system nie może się aktualizować :sad: .

 

2. Nie mogę przywrócić systemu. Dziwnym trafem punkty przywracania występujeą tylko w ramach danego miesiąca (np. w październiku, nie wycofam do pubktu z września lub wcześniejszego :sad: ).

 

3. Nie działa opcja dodaj/usuń programy. Po jej wyborze pojawia się komunikat - "Wystąpił problem z aplikacją rundll32.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."

 

Ww zakłócenia pojawiły się nagle parę miesięcy temu.

 

Bardzo proszę o pomoc i wskazówki. Komputer był już skanowany na wszystkie strony ale to nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz płytkę ze zintegrowanym SP3 to moze warto zrobić nakładkę..

 

Przy okazji u mnie po świezej instalacji XP SP2 i potem SP3 nie chce instalować aktualizacji.. Za to ręcznie wszystkie się ładnie instalują..

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...