Skocz do zawartości
yaz

Problem Z Rozdzieleniem Internetu

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jakis czas temu znajoma poprosila mnie zebym rozdzielil jej internet na drugiego kompa, zrobilem to przez sieciowke bo tylko to miala i wszystko bylo w porzadku, ostatnio kupila access pointa w wiadomym celu, jakis koles robil kilka podejsc by rozdzielic internet, dzisiaj przy kolejnej wizycie stwierdzil, ze siec znajomej ma zabezpieczenia i nic nie da sie zrobic, jest mozliwe, ze mi sie udalo rozdzielic internet przez sieciowke a on przy probie rozdzielenia poprzez access pointa nie moze tego zrobic bo siec ma zabezpieczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok- forma skrocona - internet dzialal poprzez udostepnienie pol. int. sieciowce(wiem, bo sam podlaczalem), ale przy probie poprzez access point podobno nie dziala(podlaczal to jakis podobno fachowiec) bo podobno siec ma zabezpieczenia. Jest to mozliwe czy to byla tylko wymowka ?

Edytowane przez yaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli działało poprzez ICS to zabezpieczeń nie ma (no ewentualnie MAC). Zależy jak AP był podłączany. Jeżeli bezpośrednio do kabla providera to nie miał prawa działać na więcej niż 1 kompie. Jeżeli był podłączony do komputera (2 sieciówki) to wifi powinno hulać nawet na kilku kompach z wifi...

 

Najlepiej kupić router z AP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...