Skocz do zawartości
David666

Konsola Na Monitorze Przez Kartę Z Vivo

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sobie niedawno konsolę gamecube. Jest na niej kilka tytułów, które chciałbym ukończyć. Problem polega na tym, że mamy jeden telewizor w domu, który jest najczęściej zajęty. Chciałbym więc podłączyć konsole pod monitor. Opcje jakie mam to:

 

- VGA BOX - tochę za drogo, wydatek koło 200 zł

- Tuner TV - podobno jest problem z input lagiem

- Karta z VIVO - znalazłem na Allegro taką tanią kartę.

Chciałbym się dowiedzieć czy istniała by możliwość podłączenia przez nią Gamecuba. Sterowniki do XP są. Kolejnym problemem jest możliwość koegzystowania dwóch kart graficznych w systemie. Karta musiałaby współżyć z 8600 Gt. Według mnie porostu wystarczyłoby przepinanie wtyczki od monitora i zmiana w biosie ustawienia init video na PCI. Ma to szansę działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie by było poprzez kabel cinch (obraz) a dźwięk poprzez przejściówke cinch-minijack po wejście liniowe dźwiękówki. U mnie na Radeonie X1900XT tak bez problemu da się oglądać filmy z magnetowidu na monitorze komputera.

Potrzebne by Ci było tylko jeszcze oprogramowanie, które pozwoli na pełnoekranowe oglądanie przechwytywanego sygnału video.

 

Aha... czy obie karty będą razem działać to nie wiem... ale za 20 zł chyba warto to wypróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...