Skocz do zawartości
mortex

Nowy Syndicate?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje serwis ComputerAndVideogames, podobno, firma Starbreeze Studios pod parasolem EA pracuje nad następną częścią Syndicate. Dla mnie Syndicate wraz z Syndicate Wars to jedne z najlepszych gier w jakie się grało. Mam nadzieję, że nie spitolą tego tytułu o ile newsy są prawdziwe.

gram.pl

gry-online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buaaa....Też w to popylałem niemiłosiernie onegdaj.Bullfrog hehe.Gra miała klimat i te "rozległe" przestrzenie :wink: .Brutality było niekiepskie(miotacz i "wypadki" na pasach dla pieszych plus możliwość "wyczyszczenia" mapy jak kogoś tupanie irytowało hehe).Nowa zapewne będzie inna ,nie będzie nam się podobać ,będziemy narzekać i tęsknić za...klimatem dawnych lat.Bo nie ma szans ,aby odczucia powróciły tak zamierzchłe.I my i branża się zmieniliśmy.Co mogą zrobić ,by powróciła przeszłość?Nic -nawet kolejna część "jak poprzednie ale poprawiona" tego nie gwarantuje.Bo na dzisiejsze standardy to w Syndykacie "nic się nie robi".Wówczas rozbudowana ,dziś -prosta do bólu gra.Ale uważam ,że głównie chodzi o nas.Nie te latka... :sad: .Lecz na grę poczekam z nadzieją.Mimo wszystko liczą ,że to "se wrati" jednak :razz: .Oby!

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syndicate... to było to... wciągało, się grało, radocha pełną parą. No i wcześniej wspomniane miniguny :) ...lub działka gausa [bodajże tak się zwały] - miotły wszsytko :)

 

Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

386 + czarnobiały monior, a grafika i tak powalała. VGA... :) Oj przycinało sie wieczorami. American Revolt - mimo, że grałem chyba z 5 razy nie udało mi sie przejść bez straty agenta. W podstawce, po jakims czasie była to bułka z masłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syndicate... to było to... wciągało, się grało, radocha pełną parą. No i wcześniej wspomniane miniguny :) ...lub działka gausa [bodajże tak się zwały] - miotły wszsytko :)

 

Czekam z niecierpliwością :)

Jeszcze piekne byly snajperki - taki charakterystyczny odglos mialy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullfrog się w grobie przewraca, zresztą ta sama sytuacja co z nowym UFO

 

-Wader- - chyba dużo grałeś w Hired Guns? Jak dla mnie to mogliby tylko odświeżyć Syndicate. Nie potrzebuję gier które muszą być upraszczane tylko po to żeby dało się grać w niej na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie podobieństwa do Deus Ex widzę tylko w tym iż obie gry są FPSami i czerpią garściami z cyberpunku.

 

Gameplay jest zwyczajnie nudny, nic szczególnego, ot kolejny FPS jakich pełno. W sumie to ostatnio modne: kup prawa do starego hitu, zrób z tego FPS i dodaj do tego mnóstwo hype'u i zgarnij kasę. Co z tego, że zszargasz dobre imię starego, zacnego klasyka, przynajmniej będzie z tego jakaś kasa.

 

Sorry ale jeśli mówimy o następcy Syndicate, to lepiej zainteresować się Cartelem Paradoxu niż tym next-genowym przeciętniakiem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullfrog się w grobie przewraca, zresztą ta sama sytuacja co z nowym UFO

 

... i Falloutem.

 

Niestety na PC wszystko na siłę przerabiają w FPS. Z roku na rok coraz mniejsza różnorodność gier. A przecież mozna stworzyć inny gatunek i na tym zarobić vide Trine, nastepca starych platformówek.

 

Prawda jest taka że ta grę mogli wydać pod zupełnie innym tytułem.

 

Sama gra wygląda OK, widze ze popracowali nad dźwiekiem, ładna grafika, szkoda tylko ze nie widac postepów w AI. Przeciwnicy jak zwykle o inteligencji porównywalnej ze słupem telegraficznym.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nowa odsłona CoD'a ;) doczekała się wreszcie jakiegoś nowszego silnika graficznego...

O ile po trailerze i filmikach z SP jeszcze miałem nadzieję na co najmniej dobrą produkcję, tak po tym wyżej podziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...