Skocz do zawartości
Ombre

Monitor Lcd Do 550zł~.

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie jestem na 17" samsungu sync master 793df crt.

Sprzęt: A64 3000+, 1,5GB ramu, gf7300 gt galaxy.

Zastosowanie: 80% czasu windows, 16% czasu gry, 4% czasu filmy,

Moje gry są mało wymagające, jestem w stanie je wyświetlać w dużej rozdzielczości na aktualnym sprzęcie.

 

  • I tutaj pytanie, czy jest sens się rzucać na low-endowe 22 calowe LCD'ki, czy może kupić jakąś dobrą 19'stke?

  • Panorama czy kwadrat?

  • Czy to prawda, że oczy mniej się męczą przy wyświetlaczach typu LCD? Dużo spędzam przy komputerze i jest to dla mnie ważne.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bierz BenQ G2200W za 549 zł. Monitor jest dobry - kolega kupił i jest OK.

 

2. Panorama.

 

3. Prawda. Przesiadałem się jakiś czas temu z CRT Samsung 755DFX (kupowany Maj 2002) na LG M228WA-BZ - oczy mniej się męczą.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwadrat jest lepszy do pracy, panorama jak oglądasz filmy. Wadą panoramy jest przede wszystkim częste przewijanie strony aby ją przeczytać, ponieważ jest "krótka". No i do tego strona tak dziwnie wyświetla się na środku. Rozwiązaniem jest tzw. pivot, czyli monitor panoramiczny, który nadaje się zarówno do pracy ( można mieć otwartych dużo okienek poruzrzucanych po monitorze na prawo i lewo ), jak i do przeglądania stron internetowych. Można go obrócić o 90 stopni i wtedy przeglądanie stron jest jeszcze wygodniejsze niż na zwykłym monitorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy gołym okiem można zauważyć ogromny skok cen sprzętu komputerowego. Kiedy można się spodziewać jakiś obniżek?

 

Jak dolar się ustabilizuje i będzie nowy prezydent w USA. I tak się to do kupy zejdzie że będą święta i i tak by były obniżki cen. ;-)

Jakoś ten monitor tak bardzo nie podrożał.

 

ja 3 tyg temu kupowalem AUSA VW 193D-B i jestem z niego bardzooooo zadowolony

I co z tego ? Kolejny z monitorem bez DVI. I myślisz, że ten Twój jest od tego BenQ lepszy ?

 

Nie musiałeś tu się wciskać z gorszym monitorem.

 

Kwadrat jest lepszy do pracy, panorama jak oglądasz filmy. Wadą panoramy jest przede wszystkim częste przewijanie strony aby ją przeczytać, ponieważ jest "krótka". No i do tego strona tak dziwnie wyświetla się na środku. Rozwiązaniem jest tzw. pivot, czyli monitor panoramiczny, który nadaje się zarówno do pracy ( można mieć otwartych dużo okienek poruzrzucanych po monitorze na prawo i lewo ), jak i do przeglądania stron internetowych. Można go obrócić o 90 stopni i wtedy przeglądanie stron jest jeszcze wygodniejsze niż na zwykłym monitorze.

Dotyczy to tylko panoram 19 calowych. Panoramy 22 calowe, to to samo, co 19 calowy kwadraciak + duże boki.

 

 

Reasumując kup w końcu tego BenQ G2200W.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie zakupić Benq http://otido.pl/product_info.php?cPath=691...ducts_id=100723 bądź LG http://otido.pl/product_info.php?cPath=691...oducts_id=96935 w LG masz dodatkowo 30 dniową gwarancje na bad pixele ale jeśli chciałbyś kupić panorame to do tej ceny kupisz już ten http://otido.pl/product_info.php?cPath=691...oducts_id=95665

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...