Skocz do zawartości
sbchp250

Mocne Gumy Do żucia

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sa mocne gumy do zucia??

Aktulanie zamiennie kupuje sobie Hools Extra Strong.

Ale wolal bym gume do zucia... lepiej zeby byla mocnejsza... ale dorownujace hoolsom extra strong tez moga byc.

 

Z góry serdeczne dzieki za propozycje.

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac ten temat przypomnialo mi sie cos...

Kiedys kupowalem mentolowo-eukaliptusowe airwaves'y, pozniej zrobilem sobie dluga przerwe od zucia po czym chcac wrocic do tej marki(reklama mi przypomniala o nich) az mnie zamurowalo nowym "smakiem"...

Aktualnie ta guma to syf bez smaku plus cukier...

Takze zgodnie z reklama poczulem kopa takiego, ze juz mam dosyc.

Gumy rzecz jasna robione sa w Polsce, takze do duuuuzo gorszej jakosc proszkow do prania itp. produktow mozna dorzucic tez gumy.

Smutne polskie realia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kulinariach powinien być temat.

A jeżeli o treść tematu chodzi (i jego umieszczenie) to myślałem, że Ci guma pękła i chcesz się lepiej zabezpieczać 8O

Wlasnie nie wiedzialem czy w kulinariach czy tu...

 

A do peknietej gumy :) to banan na twarzy.

 

Czarne Airwaves stanowczo za slabe 8O

Chyba jednak dalej bede sobie mrymlał Hools'y...

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dużo gorszej jakości gum sprzedawanych w Polsce się nie mogę zgodzić. Tak się składa że pracuje w wrigley's. I guma która jest produkowana w polsce idzie na całą Europe, bez rozróżnienia w momencie produkcji. A to że gumy są bardziej syfne niż parę lat temu to inny aspekt, jakość się obniżyła w pogoni za wydajnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dużo gorszej jakości gum sprzedawanych w Polsce się nie mogę zgodzić. Tak się składa że pracuje w wrigley's. I guma która jest produkowana w polsce idzie na całą Europe, bez rozróżnienia w momencie produkcji. A to że gumy są bardziej syfne niż parę lat temu to inny aspekt, jakość się obniżyła w pogoni za wydajnością.

a do kogo pijesz? 8O

 

jeśli chodzi o mnie to imo niebieski winterfresh zszedł jakby na psy 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy na jaką partie trafiłeś 8O Trafiłeś na partie z mniejszą dawką aromatu masz mniejszy smak, jak trafiłeś na partie ze złą zmieloną gumą (tzw. odzysk) która jest powtórnie "rozpuszczana" i dodawana do nowej to też różnie może być :]. Może ktoś nie domył po poprzednim aromacie maszyny i ci się nie wiadomo co trafiło 8O możliwości są miliony :]

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili juz cos ciekawszego niz Red Hot czy nadal od czasu do czasu w przerwie miedzy papierosem musze zuc cynamon i przepijac kawa? 8O

Sympatyzuje z ta marka bo J.P. Montoya jest przez nich sponsorowany, ale cynamonowa guma do zucia kompletnie mi nie lezy.

Z ostrej miety lubilem cukierki Mynton ale gumy podobnej do nich nie spotkalem niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno i w napojach. Gdyby tak wyliczać co jest szkodliwe w tym co spożywamy to byśmy musieli jeść chyba same warzywa hodowane naturalnie bez użycia nawozów etc.. O tym Aspartamie to już świat wiedział dość dawno. Pamiętam w Polsce jak w sklepach były takie gumy "Turbo" czy jakoś tak, gdzie do każdej był dodawany obrazek z jakąś tam furą. Wtedy było o tym głośno, że gumy te są rakotwórcze. A kiedy to było. Głównie w tym moim poście chodzi o to, że jest chyba już za późno na to by się zastanawiać co jest zdrowe, a co nie. Większość je niezdrowo i sporo dożyło sędziwego wieku. A co do gum Turbo to pamiętam, że były bardzo smaczne i lubiłem zbierac te ilustracje z furami. Miałem wtedy z 7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak gumy turbo to bylo coś. Kupowane ogólnie dla naklejki bo sama guma było lipna. Siostra uczyła mnie robić balony przy pomocy tej gumu 8O. Co do tematu ja lubie fioletowe airwejsy i holsa zielonego. Kiedyś były takie lizaki posypane kwaskiem cytrynowym, feel the kick 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno i w napojach. Gdyby tak wyliczać co jest szkodliwe w tym co spożywamy to byśmy musieli jeść chyba same warzywa hodowane naturalnie bez użycia nawozów etc.. O tym Aspartamie to już świat wiedział dość dawno. Pamiętam w Polsce jak w sklepach były takie gumy "Turbo" czy jakoś tak, gdzie do każdej był dodawany obrazek z jakąś tam furą. Wtedy było o tym głośno, że gumy te są rakotwórcze. A kiedy to było. Głównie w tym moim poście chodzi o to, że jest chyba już za późno na to by się zastanawiać co jest zdrowe, a co nie. Większość je niezdrowo i sporo dożyło sędziwego wieku. A co do gum Turbo to pamiętam, że były bardzo smaczne i lubiłem zbierac te ilustracje z furami. Miałem wtedy z 7 lat.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Turbo_(guma) :

 

Po koniec lat 80. XX wieku krążyła miejska legenda, według której gumy Turbo miałyby być rakotwórcze.

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winterfresh granatowy bardzo się popsuł - przesadzili jakimś składnikiem. Szczególnie ta ostatnia edycja "mocno czy mocniej mrozi" - jest słabsza i gorsza w smaku. A to była moja ulubiona guma od lat. Próbowałem Winterfresh LTD ale mi nie podeszła za to jest wygodnie zapakowana. Najnowszy jabłkowy Winterfresh w saszetce taki sobie. Nadal szukam zamiennika.

 

Z kwaśnych gum polecam Center Shock. Gdy pierwszy raz spróbowałem to nie wiedziałem co ze sobą zrobić 8O Ale potem polubiłem 8O

 

http://www.allegro.pl/item740213036_guma_c...szt_kwasna.html

 

 

Turbo była kultowa, wymienianie się karteczkami - to była chyba najdłuższa szkolna moda :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z airwaves to zgadzam sie w 100%, cos nakombinowali po zmianie koloru na ten zielony chyba i juz nie jest tak dobrze.

 

A pamieta ktos gumy Stimorol? Ja pamietam z dziecinstwa, podobne w smaku do "starych" airwaves ale byly duzo mocniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gumy jakie mogę żuć i nie wypluwać lub połykać po 5 minutach to ciemnoniebieskie Orbit ale W PASKACH (nie drażetki - jeżeli istnieją).

Coś ostatnio ich nie widuję w sklepach ale mają taki fajny składnik, który nie rozmiękcza gumy na sraczkę (bo to właśnie powoduje, że połykam gumy).

Ona zawsze ma stałą konsystencję - a przy okazji pasuje do tematu bo jest dość mocno miętowa.

 

Edyta:

 

Haha, znalazłem i to u mnie na osiedlu - całkiem przez przypadek.

Pozostały nadal najlepszymi gumami świata 8O

Można rzuć z 5h i jet OK.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PMichalak - poszukam tego co proponujesz na czasie.. ale u mnie w okolicy czegos takiego nie widzialem.

Na etykietce widze napis Drops.. ale jezeli sa mocniejsze niz hollsy to czemu nie.

 

Dzis kupilem jakies gumy jablkowe, ale jeszcze nie probowalem. Tak z ciekawosci kupilem 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że wprowadzili je chyba dosyć niedawno (~3 miesiące temu), u mnie są w każdym nawet małym sklepie, poszukaj a znajdziesz 8O

W duzym miescie nawet w malym sklepie sa 8O w malym miescie na wet w duzych sklepach moze nie byc :)

 

ALe jak wyproboje to napisze czy mnie ruszaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...