Skocz do zawartości
Pinioo

Dwuletni Zasilacz + Lekki Upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Moja zasiłka to jakis niemiecki LPK9-420W , solidny jak to niemiecki. Mam go dwa lata do configu sempron s754 2800+@2.6gb na podwyższonych napięciach + dysk 80 + dvd + dwa wentyle 80 , jeden na procu , drugi na vga. wszystko po OC. Mam zamiar kupic Pentiuma DC E5200 + nowa płytke i 2gb ramu , a reszte zostawic i pytanie czy ma ktos podobną zasiłke albo moze coś poradzic , bo fundusz mam lekko ograniczony. Proc pojdzie pod OC oczywiscie.

To , co znalazłem o nim na niemieckiej stronie :

passive PFC • +3.3V: 25A • +5V: 35A • +12V: 18A • combined power: +3.3V & +5V: 200W

 

Leistungsdaten/Ausstattung: (4.78)

Preis-/Leistung: (5.00)

Qualität: (4.89)

Support: (4.78)

 

Cena ok. 35 euro .

 

mierzenie miernikiem nie wchodzi w gre bo nie posiadam sprzętu :)

NIgdy nie było z nim problemów, kupiony w zaufanym sklepie więc chyba nie wcisneli [ciach!]a.

Zasilacze to jedyny komponent co do których nie posiadam większej wiedzy. Cos ze kiedys były mocniejsze 5V teraz 12 V :S. Proszę o konkretne porady z uzasadnieniem :)

Edytowane przez Pinioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mam go dwa lata do configu sempron s754 2800+@2.6gb na podwyższonych napięciach + dysk 80 + dvd + dwa wentyle 80 , jeden na procu , drugi na vga. wszystko po OC. Mam zamiar kupic Pentiuma DC E5200 + nowa płytke i 2gb ramu , a reszte zostawic...

A grafiki nie będziesz musiał wymienić ? Bo coś mi się widzi że masz AGP, a nowej płyty z AGP ze świeczką szukać, chyba że jakiś wynalazek Asrocka 4 Core Dual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...