Skocz do zawartości
shooter

Wasze Playery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosze wpisywac tu darmowe Playery Video, ktore uzywacie. Prosze rowniez pisac o ich stabilnosci i dlaczego ich uzywacie. Dziekuje

 

 

Ja osobiscie uzywam AllPlayer 3.5.3.6, ale nie zadowala mnie jego stabilnosc.

KMPlayer albo Media Player classic. Bo spełniają moje oczekiwania. Są stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Player Classic z pakietu CCCP (od zwyklego MPC nie rozni sie niczym, poza tym, ze instaluje sie z automatu razem z CCCP ;) ) - robi wszystko, czego potzrebuje, a przy tym jest lekki i nieobciazony fajerwerkami.

MPC nie czyta napisow przeciez.

 

KMP reszta odpada

Tylko w nim zamiast napisów mam kwadraty. Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestplayer, VLC/MPC (HD).

 

Allplayera używałem ale pamiętam miałem problemy z nim w fullscreenie (różowe tło w panoramie?:o).

 

BP - jedna wada, czasami nie killuje procesu po zamknięciu i trzeba go ręcznie w taskmgr zabić, żeby odpalić jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. VLC Media Player do video. Ma praktycznie wszystkie kodeki mi potrzebne (moze ewentualnie DV ciagle nie funkcjonuje) wbudowane i jest dosc lekki.

2. Foobar2000 do audio

3. MediaPlayer 11 do filmow DV (zgranych z kamery)

 

ps. TCPMP na PPC do seriali ;)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video

SubEdit b.4066 - stabilny, szybki, "lekki" wszystkoczytający edit: no i jeszcze oczywiście bezproblemowy ;]

WMP11 - kiedy nie zależy mi na napisach to również wystarcza

 

Audio

Foobar 0.9.5.6 - "lekki", niezwykle wygodny i przejrzysty

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Player Classic z pakietu CCCP (od zwyklego MPC nie rozni sie niczym, poza tym, ze instaluje sie z automatu razem z CCCP ;) ) - robi wszystko, czego potzrebuje, a przy tym jest lekki i nieobciazony fajerwerkami.

Z tego co widze to w CCCP nie jest zwykły MPC tylko HomeCinema, ktory ma dodatkowe ustawienia. Poza tym tej wersji przy VMR9 nie ma synchronizacji napisów z filmem(napisy zawsze idą jak przy 25fps). Trzeba uzywac EVR lub VMR7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...