Skocz do zawartości
-GIZIU-

Murdermod By Giziu

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko uważaj na kontuzje, bo w sporcie występują bardzo często :wink: właśnie jaka temp? :wink:

Sebuś, wodowałem i kręciłem Bartona gdy dla Ciebie WC kojarzyło się jeszcze tylko z jednym także się nie przejmuj :wink:

 

Tempy bez OC:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zatem komuś czujnik pokazuje ładne kwiatki :)

 

możesz pokazać budę z prawej stronki z otwartym bokiem? chodzi mi o odpływ z chłodnicy.

Po kiego grzyba Ci ta konserwa na ddc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój śmiga @5V na sztywno - dobra sztuka bo śmiało startuje z tego napięcia i jest cichy dopiero ;) chociaż z topem oclabs był głośniejszy.

 

Ciekaw jestem tego spustu cieczy co zrobiłeś bo sam chciałem podobny robić ale stwierdziłem że płyn mogę spuszczać konwencjonalnie bo to chwila roboty. masz na nim zaworek czy zaślepiłeś węża/złączke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temp twojego dysku wiele tlumaczy, ja mam 31 na tym samym modelu. Ale nie sadzilem ze brak wentyli w budzie, wplywa tak znaczaco na tempy gdy jest LC zalozone :/

 

 

edit

Wylaczylem wszystkie wentylatory w budzie (normalnie na 900rpm) i w idle w full pasywie mialem 56-58 stopni ... w sumie jednak chyba nie jest tak zle ;)

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewidujesz jakieś zmiany w projekcie?? Więcej bloków może FC na mobo??

Dojdzie cały set EK oraz nowy blok na GPU wraz z nowym GPU. Do tego aquaero, holdery z pleksi i jeszcze coś (narazie nie zdradze co).

 

Dziś dotarła pierwsza paczka z gratami do nowego WC - blok EK Supreme LT w wersji niklowanej. Jak tylko go zobaczyłem, zakochałem się od pierwszego wejrzenia :D  Dodatkowo zawór upustowy (pozdro Screamer) który ułatwi spuszczanie wody z układu. Jak rozłożę kompa, pokaże fotki jak to dokładnie u mnie wygląda. Jutro dojdzie nowe GPU i wg. zapewnień sklepu, również blok na niego. Jak baaardzo dobrze pójdzie to może również reszta bloków oraz złączki także będę miał masę roboty  :cool: Poniżej fotki:

 

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giziu nie chce tutaj być złośliwy ale robisz coś al'a Malik... No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Turek1233, ja też nie chcę byś złośliwy... Przeczytaj sam co piszesz. Czy Malik jako jeden na Świecie może mieć set EK na RE II ? Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad sie wzielo cos takiego ze jak ktos co ma to druga osoba nie moze tego miec.... wszystko jest dla ludzi ;)

 

Giziu wybrales to co dobre ... i bardzo dobrze ;) Powodzenia w skladaniu i czekam na fotencje z postepu prac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad sie wzielo cos takiego ze jak ktos co ma to druga osoba nie moze tego miec.... wszystko jest dla ludzi ;)

 

Giziu wybrales to co dobre ... i bardzo dobrze ;) Powodzenia w skladaniu i czekam na fotencje z postepu prac :)

Zazdrosc szefie, zazdrosc ;) Bo ten drugi, piaty i dziesiaty nie moze dalej tego miec. Kibelek i wykonanie zacne, jak wszystko dojedzie jutro, to przez weekend zasypiesz nas fotkami?:>

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giziu nie chce tutaj być złośliwy ale robisz coś al'a Malik... No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dobra to ja napisze kilka słów od siebie: 

 

 

1. To że Malik ma set od EK nie znaczy że nikt inny w PL tego mieć nie może. 

 

2. LC Gizia i Malika i tak sie będzie różnił bo każdy z nich ma inny "styl" tworzenia WC

 

 

 

Ciekawy jestem porównania LCtów z tymi gratami. Może być ciekawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad sie wzielo cos takiego ze jak ktos co ma to druga osoba nie moze tego miec.... wszystko jest dla ludzi ;)

 

Giziu wybrales to co dobre ... i bardzo dobrze ;) Powodzenia w skladaniu i czekam na fotencje z postepu prac :)

No tym bardziej że jedynym sensownym wyborem na dzień dzisiejszy jest set od EK, BP i Koolance. Strasznie duży wybór :D

 

Zazdrosc szefie, zazdrosc ;) Bo ten drugi, piaty i dziesiaty nie moze dalej tego miec. Kibelek i wykonanie zacne, jak wszystko dojedzie jutro, to przez weekend zasypiesz nas fotkami?:>

Na 100% dojdzie jutro tylko 295-tka. Jak dojdzie coś więcej, będę informował na bieżąco :wink: Pożyczyłem Fuji S9500 od brata na tą okazję.

 

Dobra to ja napisze kilka słów od siebie: 

 

 

1. To że Malik ma set od EK nie znaczy że nikt inny w PL tego mieć nie może. 

 

2. LC Gizia i Malika i tak sie będzie różnił bo każdy z nich ma inny "styl" tworzenia WC

 

 

 

Ciekawy jestem porównania LCtów z tymi gratami. Może być ciekawie. 

Style to może i mamy podobne ale WC napewno będą inne, choćby ze względu na kolory. Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się te EK LT nie podobają zbytnio, nic specjalnego, lepsze chyba GTZ z pleksi topem od Mani.

I tak i nie. EK LT wygląda obłednie, może kiedyś i u mnie zagości ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły dwie paczki a oto co znajdowało się w środku:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

Po godzinie GTX 295 wyglądał tak :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Przymiarka bloków:

 

Dołączona grafika

 

Jak widać,pomyliłem się obliczając odległość między mosfetami. Ale spokojnie, będą połączone przez adapter. Połączenie bloków niklowanych z nie niklowanymi, wygląda beznadziejnie więc bloczki jutro zostaną wysłane do niklowania.

 

Zwodowana 295-tka oraz nowe pamięci, 3x2GB Kingston HyperX 2000mhz:

 

Dołączona grafika

 

 

 

To by było na tyle. Jak wrócą bloki, zwoduję całą mobo i zdradzę że będzie jeszcze kilka zmian. Stay tuned  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...