Skocz do zawartości
MPKING

Nowy Zasilacz Dla Maniakow Ciszy

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem SilverPowery z Serii KingKong pochadza z fabryki Seasonic i budowane sa na podzespolach S12II Serii. A co do Seasonicow i ciszy to raczej kazdy wie ze sa jedne z najcichszych na rynku

 

 

 

 

Ja bym do wyników ciszy podchodził z dystansem, ocenianie "na ucho" bywa mylne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem SilverPowery z Serii KingKong pochadza z fabryki Seasonic i budowane sa na podzespolach S12II Serii. A co do Seasonicow i ciszy to raczej kazdy wie ze sa jedne z najcichszych na rynku

Zgoda, ale to nie znaczy, że inne zasilacze z ich taśmy dla innych producentów również muszą być ciche.

Po drugie seria VX to modele 450W (by SS) i 550W ( by CWT)

Zgadza się, polityka Corsair'a jest dość dziwna, bo Corsair VX450 robi Seasonic, VX550 CWT, HX520 i HX620 Seasonic, TX750 CWT a TX650 znów Seasonic :blink: Edytowane przez omgwtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przez kogo niby? HX to Seasonic S12 trochę zmieniony. Tak, wiem, trochę to zagmatwane, można się zgubić, Yogi :)

 

Foty wnętrza:

 

Corsair HX

http://www.silentpcreview.com/article692-page3.html

 

Seasonic S12

http://www.silentpcreview.com/article247-page3.html

 

Różnica w radiatorach i oczywiście odpinanych kablach i pewnie jakieś inne kosmetyczne zmiany, których bez obejrzenia z bliska nie określę.

Edytowane przez omgwtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...