Skocz do zawartości
Sou

Laptop Jako 2gi Monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lapka gateway P-7811 i nie wiem na co mi sie on moze przydac ( down z allegro przez miesiac sciemnial ze ma kase zeby go kupic i jakos mu nie wyszlo ;o ) ;) Wymyslilem dla niego przydatne zastosowanie i tutaj mam pytanie:

 

Da rade jakos tak polaczyc lapka z normalnym kompem zeby wykorzystac laptopowy monitor jako 2gi monitor kompa ?

 

 

 

Z gory dzieki za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho ale sie usmialem.

 

Prosilbym jednak o nie odpowiadanie jesli ktos nie orientuje sie w temacie...

ja też się uśmiałem, ale z Ciebie...

dlaczego nazywasz kogoś downem(wiesz co to za choroba?) nieznając człowieka? a może rozmyślił się z tego laptopa bo sprzedający był beznadziejny? - sądząc bo braku kumactwa - @ar2r Ci odpowiedział, a że nie rozumiesz ironii to co poradzę :twisted2:

 

a żeby nie było, że wszystkie rozumy pozjadałem to da się przez tuner telewizyjny - ale chyba nie muszę pisać o beznadziejności takiego rozwiązania

a może pulpit zdalny po skrętce ;) - cholera, tylko kolorów trochę mało.

 

jak widzisz nie da się w sposób jaki masz na myśli

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta maxivista jakosc jest srednia, moze do aplikacji biurowych to sie nadaje ale do niczego wiecej;) No i niestety "vista" w nazwie moze sie komus kojarzyc w win vista;] Niestety pod vista gryza sie sterowniki od grafy i trzeba instalowac sterowniki pod windows xp zeby program dzialal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...