Skocz do zawartości
Racuch

E5200 Extreme Quling Browarem Itp.

Rekomendowane odpowiedzi

razem z Bumel-em i Piotrkiem z zaprzyjaźnionego serwisu komp. postanowiliśmy potestować E5200 na płycie Gigabyte

proc śmiga przy 0,9 Vcore i w zasadzie żadnym chłodzeniu , wytrzymuje obciążenie orthosem i max. bez żadnego radiaxa jaki widzieliśmy to 60C

na tym:

http://pl.youtube.com/watch?v=-pNwLNBF-zk

filmiku widać jak przechodzi 3dm2k3

dla potrzeb testu radiator został gustownie przycięty ;)

reszta fotek to wariacje na temat chłodzenia, wyobraźnia była największym wyzwaniem

;d

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

proc ma sie dobrze w przeciwieństwie do nas :wink:

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Jacuś widzę, że niezły fun mieliście :grin:

Jeżeli chcecie sie z azotem pobawić to wal jak w dym, kontener i termo z chęcią pożyczę, a numer do Łukasza znasz :wink:

Ja do czerwca 09 jestem praktycznie nieuchwytny w tych sprawach więc "niech moc bedzie z wami:.

 

Pozdrawiam

P.S Pozdrów Piotrka :-P

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne chłodziwo testowaliście?

Obstawiam, że Dębowe jest de best.

Swoją drogą to dobry komp do OC lub gier dla gości. Chcesz pokręcić lub pograć wkładasz browca. Po 10 minutach gość wymienia grzańca na chłodne a gospodarz raczy się ciepłym piwkiem w zimowe wieczory.

Pomysł przedni. Żeby Maniakalny zrobił profesjonalną zapinkę pod browca to można zrobić zawody w SPi na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikomu się nie chciało lecieć do sklepu i mój pomysł z pustą puszeczką po pasztecie przepadł :sad:

-jako odpromiennik :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

coś ala to miałem na myśli ew. wrząco-latający pasztet (z efektem dżwiękowym po wygrzaniu Orthosem na prio 8 ) :lol2:

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racuch - tak odbiegając od tematu. Wydaje mi się, że w tym komputerku warto pozostawić zasilacz w obudowie zeby ekranował wszelkie zakłócenia. Pogorszy to przepływ powietrza ale za to mozecie tę obudowę wykorzystać jako... radiator CPU ;)

 

Btw.. z waszego OC reportu wynika ze E5200 grzeje sie mniej niż X38 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole browary chłodzone a nie grzane. Ale jak się nie da zrobić żeby proc chłodził to grzaniec też może być. A tak to przynajmniej wiadomo że intel lubi browary ;-) Fajny pomysł żeby takich więcej było.

Ciekawe kto ci kupuje te browary, małolacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Heh teraz dopiero wpadlem na ten topic,nic tylko pogratulowac pomyslowosci :D

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod lajtowym zielonym kapslem siedziała kapka Arctic Ceramique ;p chyba że chodzi Ci o pastę rybną, to dyskusja skończyła się tak samo jak z pasztetem .... nikomu się do sklepu iść nie chciało xD

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod lajtowym zielonym kapslem siedziała kapka Arctic Ceramique ;p chyba że chodzi Ci o pastę rybną, to dyskusja skończyła się tak samo jak z pasztetem .... nikomu się do sklepu iść nie chciało xD

Ups nie zauważyłem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...