Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

DaRoN sądze ze przewaga lustrzanki nad kompaktami icon_smile3.gif

Malik używa fujifilm 9600, a to hybryda... czyli jeszcze kompakt :)

 

Co do WC, miodzio

Edytowane przez ExEq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z aparatu. Jedynie co bylo zrobione w adobie to resize.

Koniecznie muszę poćwiczyć x]]

 

DaRoN sądze ze przewaga lustrzanki nad kompaktami :)

S9600 to nie lustro :)

Lustrem efekt byłby znacznie ciekawszy :)

 

S6500 i S9600 zaś to najlepsze kompakty ever - dlatego takie fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki to robi fotograf a nie aparat. Bez dobrego oświetlenia, pomysłu i odrobiny wyczucia najlepsza lustrzanka nie pomoże.

"Lustrem efekt byłby znacznie ciekawszy" - bo? :) Szczegółów by raczej nie przybyło, szumów nie ma, bo fotka i tak w robiona ISO 80. Niedługo dojdziemy do wniosku, że żeby zrobić dobre zdjęcie potrzeba aparatu za 30 tysiaków, a do narysowania kółka najnowszej wersji Corela ;) Po prostu Malik robi przyjemne foty i pewnie nawet lustrzanka by mu w tym nie przeszkodziła ;)

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lustro pozwoliłoby na użycie wyższego ISO, a wyższe ISO to już manipulacja innymi parametrami zdjęcia.

Inne parametry zdjęcia - i już są inne efekty. To tylko konsekwencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat zapas czułości to ten S9600 jeszcze miał ;) Zresztą robi się akademicka dyskusja i lekki offtop. Dodam tylko, ze pole do "manipulacji innymi parametrami zdjęcia" w przypadku fotek powyżej zostało całkiem spore. Są dobrze naświetlone, przyjemne w odbiorze - a to w zasadzie fotografia czysto użytkowa a nie "dzieła sztuki z efektami". Aparat to 10% dobrego zdjęcia, reszta w głowie fotografa. Z tego co wiem Łukasz używa namiotu, lamp do oświetlenia itp. Zapewniam Cie, że ma to zdecydowanie wiekszy wpływ na zdjęcie niz najlepsza matryca. Zresztą majac nawet kiepski sprzęt ale znajac jego dobre i złe strony można robić rewelacyjne foty i odwrotnie.

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na Twój układ żałuje, że nie przyjął się pomysł montowania chipów graficznych "na plecach" PCB. Bloczek w takim miejscu wyglada naprawdę sympatycznie. 3-4 bloki obok siebie. Mniam. Odwrócenie całej płyty głównej nie daje juz takiego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeszcze nie skonczylem, gdyz dostalem zly top na bloczek poludniowy. Jak przyjdzie to wtedy zrobie mala sesje w namiocie aby zaprezentowac jak to wyglada w calosci.

Poki co ... kolejna fotka:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wersja plexi bedzie musiala poczekac troche na skonczenie gdyz eddy nie ma juz wersji niklowanej bloku na moj mostej sb. Dlatego wiec idzie wersja miedziana ktora odwiedzi RN. Zdjecia ... wkrotce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa uznania! Piękny zestaw!

 

Mam pytanie techniczne:

 

Przy procesorze ustawionym jak w sygnaturce, gdy zapuścisz orthosa na 4 rdzenie po godzinie, jakie masz temperatury rdzeni przy normalnej temperaturze pokojowej [22-25C]?

 

P.S.

 

Ja mam 6500fd – świetne aparaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa uznania! Piękny zestaw!

 

Mam pytanie techniczne:

 

Przy procesorze ustawionym jak w sygnaturce, gdy zapuścisz orthosa na 4 rdzenie po godzinie, jakie masz temperatury rdzeni przy normalnej temperaturze pokojowej [22-25C]?

 

P.S.

 

Ja mam 6500fd – świetne aparaty :)

 

Dziekuje bardzo za mile slowa krytki.

 

Chce poinformowac rowniez jezeli byl by ktos chetny ze beda do kupienia wszystkie moje bloki ( procz CPU ) tj. caly zestaw EK, zlaczki Koolance 10/13 ( 22 sztuki ), zlaczki katowe Koolance 45 stopni ( 9 sztuk ) i jeszcze pare innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...