Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Łał :blink: - 6 lat gwarancji na wentyl. To mówi samo za siebie. Muszę powiedzieć, że bardzo piękne te wentylki ;)

no wentylki sa swietne. szkoda ze tyle kosztuja, dlatego testuje na dluzsza mete typhoony, ktore niestety nie sa tak ladne juz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osz ty w m*rde!!!! :D Piekne! Bloczek na grafe mi sie najbardziej podoba, tez chyba taki sobie zrobie (myslalem o tym w te wakacje ;)). Grube weze sa sexy tez, robia wrazenie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NB multi-frame wygladaja super! :D

Tylko wlasnie zauwazylem ze brakuje jednego weza na gornym mofie. :)

 

Aha, i czyzby to Xonarek D2X?? Jak ona sie sprawuje? Na jakich glosniczkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NB multi-frame wygladaja super! :D

Tylko wlasnie zauwazylem ze brakuje jednego weza na gornym mofie. :)

 

Aha, i czyzby to Xonarek D2X?? Jak ona sie sprawuje? Na jakich glosniczkach?

Brakuje.... to jeszcze nie jest koniec u Malika :wink: zostały drobne poprawki i kilka części na pewno efekt finalny będzie zabójczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wielki. :oops: :wink: Fajny, fajny, pozazdrościć. Chyba wrócę w kompy... o_O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spox :)

 

czy mi się zdaje czy między nb/cpu jest waz załamany?

zapodaj tez fotke jak podłączysz wsio.

daj na niklowanie spod od gpu.

Edytowane przez JaX_CCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ogrom włożonej pracy widać na każdym kroku. Jednak mi ta rewizja średnio przypadła do gustu. Według mnie te bloki na ram niepotrzebnie komplikują cały układ. Ale skoro tobie Malik się podoba to najważniejsze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NB multi-frame wygladaja super! :D

Tylko wlasnie zauwazylem ze brakuje jednego weza na gornym mofie. :)

 

Aha, i czyzby to Xonarek D2X?? Jak ona sie sprawuje? Na jakich glosniczkach?

Uklad podczas zdjec nie byl kompletny. Brak gornego weza w mofie to wejscie ukladu z chlodnic.

Co do dzwiekowki to Asus Xonar D2 ;) spisuje sie dobrze juz ponad pol roku.

 

 

spox :)

 

czy mi się zdaje czy między nb/cpu jest waz załamany?

zapodaj tez fotke jak podłączysz wsio.

daj na niklowanie spod od gpu.

 

Też mi się wydaje, że jest załamany ;).

- waz zostal poprawiony

- blok nie bedzie niklowany poniewaz sponsor zastrzegl sobie aby wygladal jak seryjny

 

 

No cóż ogrom włożonej pracy widać na każdym kroku. Jednak mi ta rewizja średnio przypadła do gustu. Według mnie te bloki na ram niepotrzebnie komplikują cały układ. Ale skoro tobie Malik się podoba to najważniejsze :]

 

Te bloki nie komplikuja ukladu tylko go dopelniaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach to ty w ogole masz sponsora.... No ladnie ladnie! Zazdroszcze ci! :oops: :)

Tez myslalem o grawerce na bloku, ale potem kiedy chce go sprzedac, to troche problem... Poniewaz nie mam sponsora no nie (:D), to sprzedaje stare aby kupic nowki. ;)

 

[EDIT] Jednak ty radykalnie zmieniles gusta jakos. Pierwsza rewizja, pomaranczowo-czarna. A potem, wszystko juz lecialo w niebieskie, podoba mi sie! :) Teraz ten jest taki bardziej bialo-turkusowy (albo i nie), jeszcze takiego nie widzialem. Podoba mi sie! ;)

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta rev jaki kolor płynu ma mieć? (bo chyba ślepy jestem i nie widzę czy napisane jest)

 

IMO rev purple/orange dalej roxuje :)

 

Pytanko co ten sponsor chce w zamian ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że mój komp po uprzątnięciu kabli jest fajny... Gratsy za robotę. Czym fotki trzaskane? Myślałeś o jakimś ładnym arcie tam gdzie jest blacha równoległa do Cd-romów? Czuję się wpędzony w kompleksy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ta blacha jest ladna taka czysciutka. Myslalem na pojechac kawalek aerografem, ale jak teraz widze ten projekt, to lepiej nie. Mysle ze tak jest ladniej z pusta blacha. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

respekt dla MALIK chyba nie wyjde z podziwu do przyszlej wiosny dzielo sztuki!!!

 

a tak na marginesie to przegladam juz chyba z 2 tygodnie polskie sklepy i nie moge znalsc nic co by mnie zadowolio jesli chodzi o WC tylko obrazki na polskich sklepach bo brak na magazynie! sa nic wiecej moze ktos zna bardzo dobry sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że mój komp po uprzątnięciu kabli jest fajny... Gratsy za robotę. Czym fotki trzaskane? Myślałeś o jakimś ładnym arcie tam gdzie jest blacha równoległa do Cd-romów? Czuję się wpędzony w kompleksy:P

 

No ale ta blacha jest ladna taka czysciutka. Myslalem na pojechac kawalek aerografem, ale jak teraz widze ten projekt, to lepiej nie. Mysle ze tak jest ladniej z pusta blacha. :)

W tym miejscu bedzie "tabliczka" sponsorow. Zakryje ona te 6 srub ktore lacza maskownice pozioma z pionowa. Czekam w sumie wlasnie na logotypy i customowe zaslepki na front.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...