Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, a ty sam ten mod zrobiłeś, czy to jest coś znanego?

Dzięki za poradę, ale nawet ta migająca dioda, może i by pasowała, ponieważ na mobasie (z resztą Driver też to ma), logo Asusa jest podświetlane na mogająco takimi małymi diodami niebieskimi, których nie można na stałe zapalic, więc bloczek by nawet dobrze pasował.

 

Co do bloczka do twojej karty, to myślę że chrom by dobrze pasował, ponieważ już będą niklowane bloczki, i buda jest srebrna, więc wszystko w tych samych kolorach. A ten chrom, to po prostu poniklowałeś tak? Bo chyba nie malowałeś farbą chrome vanadium raczej :)

 

Mod podswietlenia znajdziesz na stronie producenta tj. enzotech.

 

Backplate byl chromowany metoda elektrolityczna, ladnie bedzie wygladal. Zadna malowanie pseudo-chromem nie wchodzilo w rachube.

Tak jak powiedzialem wczesniej, bedziemy mogli zobaczyc jak sie prezentuje black kontra silver na "zywo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, też słyzsałem o tej metodzie na lekcii chemii :P

 

No to czekamy (jak zwykle) na zdjęcia. Chrom może bardzo dobrze wyjść. A tak własciwie, to z tym backplatem, to są te same śruby używane co bez backplate'u? Bo zastanawiam się czy kupic GTX285 z backpłytą od EVGi czy nie, boję sie że może zawadzać....

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, też słyzsałem o tej metodzie na lekcii chemii :P

 

No to czekamy (jak zwykle) na zdjęcia. Chrom może bardzo dobrze wyjść. A tak własciwie, to z tym backplatem, to są te same śruby używane co bez backplate'u? Bo zastanawiam się czy kupic GTX285 z backpłytą od EVGi czy nie, boję sie że może zawadzać....

Tak, do montazu backplate uzywasz srub ktore dostales z blokiem... z tego co pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale myślisz że ta backplate będzie przeszkadzałą blokowi?

 

Dołączona grafika

 

Sorki za ten OT :oops:

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na mojej dawnej GTX260 (i Ty też na twojej 280), pamięci również są z tyłu, więc była taka płytka, ale która również na boki trochę zachodziła (na brzeg). Tutaj nie jest tak więc może i przejdzie... No nie wiem, czekam na fotkę ;)

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za fotke. Z oryginalnym ładnie wzgląda, ale nie wiem czy ten nie będzie problemem. Potem jeszcze fakt że tą co teraz mam, nie ma tego backplate'a, więc będzie głupio.

Chyba zrobię sobie customowe wycięte laserem i jakąś grawerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobię sobie customowe wycięte laserem i jakąś grawerę.

... tak bedzie najlepiej ;)

 

PS.

 

Dobro jak dostaniesz bloki od Koolance to obejrzyj je dobrze...zebys nie mial takiego giftu:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Fotki bloku od Koolance ;)

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie sugerowal, poprostu robi sie blok i jak bedzie gotowy to wysylka.

jakieś szczegóły :rolleyes:

 

co gdzie kiedy ile kontakty adresy kołnierzyk konto :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany. :blink: Przyniklowany!

Ale gdzie on jest na tym zdjęciu? Wewnątrz bloku? I tak można go jakoś zeszlifować nie? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne! Ale może byś tak zrobił kolorowe zdjęcie, to by można zobaczyć prawdziwy kolor tego ;)

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne! Ale może byś tak zrobił kolorowe zdjęcie, to by można zobaczyćprawdziwy kolor tego ;)

Wydrukuj fotkę tą od Malika na której są backplat'y. Wytnij środki backplatów z fotki tak żeby zostały zarysy kształtów. Idź do kuchni i znajdź jakieś urządzenie np: Kuchnia lub lodówka wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Podchodzisz do lodówki (uprzednio zdejmujesz wszelkiego rodzaju często spotykane naklejki na lodówkach, gdyż może to przekłamać realny wygląd backplat'ów) przykładasz tak przygotowany szablon i masz prawdziwy kolor w jakim zostały wykonane :gitarzysta: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dzięki :lol2:

Niestety nic nie mam z nierdzewki, wszystko białe.

A te backplate'y, nie ma problemu że na coś będą naciskały? Na jakieś komponenty z tyłu mobasy n.p.. Też myślałem o tym na moje bloki mobasowe, ale nie wiem czy to dobry pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dzięki :lol2:

Niestety nic nie mam z nierdzewki, wszystko białe.

A te backplate'y, nie ma problemu że na coś będą naciskały? Na jakieś komponenty z tyłu mobasy n.p.. Też myślałem o tym na moje bloki mobasowe, ale nie wiem czy to dobry pomysł :)

Kurna a podkładka z pianki 2-3mm to co na darmo się ja zakłada? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbędny gadżet ... lepsze fajerwerki będą :lol:

No nie wiem Ajet. Z tego wszystkiego to backplate jest najsensowniejszy.

 

No to w takim razie w pożo. ;)

A taką piankę gdzie dostajesz?

W sklepie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...