Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Sponsor to Aquacomputer jak widze czyli rozwód z EK kompletny.

Całość jak zwykle to czołówka światowa, natomiast Łukaszu zastanowiłbym się nad tym czarnym płynem bo w przejrzystych wężach wygląda średnio.

Jak coś to węże czarne albo płyn np fiolet albo bezbarwny bedzie dobrze wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sponsor to Aquacomputer jak widze czyli rozwód z EK kompletny.

Całość jak zwykle to czołówka światowa, natomiast Łukaszu zastanowiłbym się nad tym czarnym płynem bo w przejrzystych wężach wygląda średnio.

Jak coś to węże czarne albo płyn np fiolet albo bezbarwny bedzie dobrze wyglądało.

Hmm to pomysle nad tym. Choc planowo mial byc czarny tj. projekt w tonacji srebrno - czarnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze oprocz czarnego plynu, wszystko jest srebrne.... (no oprocz moze Xonara i plyty glownej schowana pod Bitspowerami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc planowo mial byc czarny tj. projekt w tonacji srebrno - czarnej.

To czarny płyn i węże i będzie git.

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie pare elementow z czarnej plexy wiec kontrast bedzie mocniejszy. Zdecydowalem ze tak bedzie najlepiej gdyz chce nawiazac do czarnej siatki na gorze, do siatki w maskownicy, czarnych pcb hardware'u, czarnych-transparentnych wentylatorow.

 

Wtedy efekt bedzie bardziej widoczny. Niebieski juz sie znudzil .... wszyscy go maja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy efekt bedzie bardziej widoczny. Niebieski juz sie znudzil .... wszyscy go maja :P

Tak jest, dlatego robie tez mod B&W (no dobra, plyn bedzie fioletowy, ale oprocz tego...) :D Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sponsor to Aquacomputer jak widze czyli rozwód z EK kompletny.

Całość jak zwykle to czołówka światowa, natomiast Łukaszu zastanowiłbym się nad tym czarnym płynem bo w przejrzystych wężach wygląda średnio.

Jak coś to węże czarne albo płyn np fiolet albo bezbarwny bedzie dobrze wyglądało.

Zgadzam się. Kolega ma czarnego Fesera w tygonach i nie wyglada mi to na czarny płyn ;/ bardziej na taki ciemny granatowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj fotki!! :D

Ale to nie w tym ukladzie, kiedys mialem czarnego fesera i pamietam jaki mial odcien ;)

 

Flowmeter online:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak oglądam te fotki to nachodzi mnie pomajstrować przy moim LC xD a pasuje bo komp od ponad miecha na biurku bez budy :D

 

Malik wiecej fotek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak oglądam te fotki to nachodzi mnie pomajstrować przy moim LC xD a pasuje bo komp od ponad miecha na biurku bez budy :D

U mnie dodkladnie to samo, tylko ze na podlodzce lezy, przykrecone do tacki od mobo :D

 

@ Malik: Nie mialbys jakis takich zlaczek 45° od Koolance'a do odsprzedania przypadkiem? W sklepie uwazam ze sa troche drogie jak na taki drobiazg... A poniewaz ciagle robisz jakies rewy, to pomyslalem ze moze masz tam gdziesz w szafce. :) ;)

 

P.S. brakuje zakrecenia na zlaczce od flowmetera :D

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Malik!-jestes moim idolem WC!!!

mam skromne pytanie - zauwazylem ze kable od zasilacza a zwlaszcza 20/24 PIN masz nalozone oploty czarne sam je wykonales a jesli tak gdzie znajde takie oploty bo szukam i nie moge dostac tej srednicy co bym chcial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Malik!-jestes moim idolem WC!!!

mam skromne pytanie - zauwazylem ze kable od zasilacza a zwlaszcza 20/24 PIN masz nalozone oploty czarne sam je wykonales a jesli tak gdzie znajde takie oploty bo szukam i nie moge dostac tej srednicy co bym chcial?

Tutaj maszl link do klienta ktory ma duuzy wybor oplotow: http://www.allegro.pl/item624923309_plecio...m_4mm_w_wa.html

 

Moje oploty robil Plastek, wiec jak cos to mozesz do niego zagadac.

 

Dziekuje za mile slowa :rolleyes:

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hura! dzieki wielkie Malik i OrtoN - juz zamawiam:) i jak przyjada biore sie do ciezkiej pracy z tym oplotami najpierw po cwicze na starym zasilaczu i zobaczymy jak mi wyjdzie.pozdrawiam!

Edytowane przez CUBEGAME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hura! dzieki wielkie Malik i OrtoN - juz zamawiam:) i jak przyjada biore sie do ciezkiej pracy z tym oplotami najpierw po cwicze na starym zasilaczu i zobaczymy jak mi wyjdzie.pozdrawiam!

Nie ma co cwiczyc, moje pierwsze oploty byly na przedluzce 30cm od zasilki, i calkiem dobrze mi wyszly. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt jak projekt, ale rewizje. Ciagle cos robisz! No i w tym cala zabawa, bo kiedy skonczone to juz nie taka zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...