Skocz do zawartości
Malik

Wc By Malik

Rekomendowane odpowiedzi

Na ostatnim zdjeciu widac caly pokoj w odbiciu zlaczki 45° bitsa, ladnie ;)

 

Super zdjecionka, bo slabe oswietlenie, wiec kolor plynu bardzo dobrze wyszedl. Jednak jest duzo lepiej (imo) bez tych blokow na pamiec. Jednak mi troche jest za dlugi luczek gpu-rez, poprzedni mi sie bardziej podobal; ale to nie przeszkadza.

To musisz sie przypatrzyc jeszcze raz gdyz to jest ten sam luk co byl poprzednio - nie zmienialem go. A odbicie w zlaczce jest celowe :P

 

 

mozesz podac flow ukladu ?

W zalezonosci od ustawienia pompki: 80-190 l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyobrazam sobie ze jest celowe odbicie :D

 

Zauwarzylem ze ani rez ani blok nie zmienil pozycii (no bo jak to mozliwe...) ale jednak tamten luk mi sie wydawal lagodniejszy... No nie wazne, tak tez jest super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale nie powiesz ze te dwa luki sa identyczne bo nie sa. Zauwarzylem ze obrociles o jakies 90° rez, wiec ta "deformacja" z tad sie bierze, poniewaz katowa 45° bitspowera odpycha troche waz, a wiec dlatego luk jest troche wiekszy. :P :D

 

gdzies na tych stronach...

http://forum.purepc.pl/Galeria-WC-f92/Wc-M...html&st=300

 

http://forum.purepc.pl/Galeria-WC-f92/Wc-M...html&st=540

Edytowane przez D0BR0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale nie powiesz ze te dwa luki sa identyczne bo nie sa. Zauwarzylem ze obrociles o jakies 90° rez, wiec ta "deformacja" z tad sie bierze, poniewaz katowa 45° bitspowera odpycha troche waz, a wiec dlatego luk jest troche wiekszy. :P :D

 

gdzies na tych stronach...

http://forum.purepc.pl/Galeria-WC-f92/Wc-M...html&st=300

 

http://forum.purepc.pl/Galeria-WC-f92/Wc-M...html&st=540

Nie mowiles o ktorych zdjeciach myslisz - to po pierwsze. Po drugie luk w wersji ostatecznej jest bardziej "naturalny" niz na wczesniejszych zdjeciach. Obrocenie go bylo spowodowane tym, ze karta muzyczna wczesniej dotykala weza i dlatego musialem go obrocic - co w sumie wyszlo na dobre, wiec koniec tematu luku <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję skończenia projektu. Komputer wygląda niesamowicie. Mam nadzieję, że wystawisz maszynę w kilku konkursach i odniesiesz sukces.

Jakby powiedział Rodney z 3D Game – maximum kick ass :lol2:

 

Przyglądałem się dogłębnie fotom na ppc oraz xs i mam w związku z tym małe pytanka.

Co to za ustrojstwo od aqua computer między pompką a chłodnicą? Czy to przepływomierz i czujnik temperatury w jednym?

Jak jesteś zadowolony z Enermaxa? Planuję również wymienić swoją zasiłkę na coś większego (1250 W) i ten Enermax wydaje się być nie głupim rozwiązaniem.

I oczywiście jak tempy po pełnym katowaniu – szczególnie grafy?

Na koniec jeszcze jedno. Mógłbyś opisać lub dać jakieś dane tej blachy, a szczególnie tego jak ją obrabiałeś (jakieś techniczne informacje)?

 

Jeszcze raz gratuluję Malik. Stworzyłeś jak zwykle 8 cud świata…

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co to za ustrojstwo od aqua computer między pompką a chłodnicą? Czy to przepływomierz i czujnik temperatury w jednym?

2. Jak jesteś zadowolony z Enermaxa?

3. I oczywiście jak tempy po pełnym katowaniu – szczególnie grafy?

4. Mógłbyś opisać lub dać jakieś dane tej blachy, a szczególnie tego jak ją obrabiałeś (jakieś techniczne informacje)?

1. To jest przeplywomierz od aqua-computer. Nie ma wbudownej czujki temp. mierzy tylko przeplyw

2. Smiga az milo, nie mam zastrzezen

3. Temperatury w sumie sie nie zmienily wzgledem poprzednich rewizji. Grafa nie przekracza w stresie 46 stopni ( to max jaki widzialem w programie monitorujacym).

4. Wykorzystalem blache nierdzewna 2mm szczotkowana. Do obrobki posluzyla gietarka oraz laser. Wczesniej zrobilem sobie dokladne modele z kartonu po czym nanioslem poprawki w stylu luki, kat wygiecia etc. i jazda na maszyne :) Szczerze moge powiedziec ze dopiero 5 podejscie zostalo uznane za odpowiednie - i wyladowalo w kompie. Poprzednie proby byly nauka obslugi w/w maszyn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź :rolleyes:

Rzeczywiście, projekt z kartonu to najlepsza metoda na wyeliminowanie błędów i nie ponoszenie kosztów.

Nasunął mi się jeszcze jeden niuans Maliku. Ile i jakiej firmy masz czujniki temperatury? Gdzie je umieściłeś i czy poddawałeś je jakieś walidacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 6 czujnikow temperatury w ukladzie - wszystkie firmy aqua-computer. Kalibracja zgodnie z zaleceniami producenta pod panel sterujacy aquaero.

 

Zapraszam do ogladania:

 

Pare nowych fotek plus efekty ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak mi słow -to jest piekne! moj ulubiony kolor niebieski :rolleyes:

Malik a tak z ciekawosc jest na sprzedaz kibelek? -pewnie niezla sumka B-)

Edytowane przez CUBEGAME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaślepki na śledzie są oryginalne z obudowy czy jakieś inne ?

Sa orginalne z obudowy

 

co na to Łukasz ?

;)

paint rządzi :)

Zostaje jak jest :P

 

Pada deszcz, nie ma co robic, wiec kolejna fotka:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...