Skocz do zawartości
Hawk2

Hp F4180 I Problem Z Aplikacją Do Skanowania + 'popsute' Dodaj/usuń Programy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam bardzo denerwujący problem z aplikacją do skanowania HP. Na poprzedniej instalacji windowsa wszystko działało jak należy. Wkradł mi się do systemu Vundo, namieszał, ja też namieszałem przy próbach naprawy no i przeinstalowałem system na nowo. Wszystko oprócz tego skanowania i problemu z Dodaj/usuń programy działa jak należy.

 

Sprawa wygląda tak: zainstalowałem całe oprogramowanie HP, chcę skanować, a tu wyskakuje mi okienko "Please wait while Windows configures scan" i tak jedno po drugim. Odinstalowałem, zainstalowałem ponownie cały pakiet i ...? Znowu to samo :damage_wall: . Próbowałem sterowników ze strony producenta, ale ... nie, tym razem się mylicie, nie jest znowu to samo bo tam brakuje plików :blink: konkretniej archiwa Scan1033.bin[jest tylko Scan1045.bin, choć na CD jest ich mnóstwo]. Nawet podczas włączania samej aplikacji HP, już na początku wyskakuje okienko z podanym komunikatem 2 razy. Resztę zilustruje krótki filmik:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=oBI_LbYx_NQ

 

[w momencie jak już można było dać skanuj po prostu szukałem jakiejś kartki, żeby nie zeskanowało białego ;) a później jak wyskakuje mniejsze okienko, ukazuje się komunikat że zostało to zainstalowane i trzeba uruchomić ponownie. Czy kliknę tak czy nie, i tak próbuje go kolejne 20 razy zainstalować, a po ponownym uruchomieniu dalej mam to samo :damage_wall: ]

 

Samo skanowanie poprzez panel sterowania -> skanery działa jak należy, choć nie ma tam tylu opcji co w oprogramowaniu HP.

 

 

Druga sprawa: moje Dodaj/usuń programy wygląda tak:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

To siwe pod programami to 'zakliknięty' jakiś ... no właśnie nie program, bo to jest jedne wielkie nic ;) wygląda jakby tam miał być program do usunięcia, ale nie ma żadnej nazwy ani rozmiaru. Po pasku przewijania widać, jak długie jest to puste pole.

 

 

Jeżeli mam wkleić jakieś logi to powiedzcie z czego. Chętnie pokonam te przeciwności i doprowadzę wszystko do funkcjonalnego stanu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...