Skocz do zawartości
ModdingKing

Projekt : Reactor Of Proxycon

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej kłopotów i męczenia się może być jedynie jeszcze z przednim panelem gdzie wyląduje automat sterujący wentylami

 

Dołączona grafika

 

Ale mam nadzieję że wyjdzie tak jak bym chciał bo to jedna z najważniejszych rzeczy w tej budzi by efekt końcowy był dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO teraz jest za dużo tych powycieranych krawędzi. I zgadzam się z PelzaKiem - powycierane powinny być tylko najbardziej wystające/zewnętrzne elementy. Ale wykonanie genialne.

Ale przecież pisałem już, że to jeszcze będzie malowane bo to nie jest końcowa wersja teraz jeszcze poprawki dalsze aerografem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież pisałem już, że to jeszcze będzie malowane bo to nie jest końcowa wersja teraz jeszcze poprawki dalsze aerografem

no tylko pilnujemy żebyś zrobił jak należy :D

 

Co zdjęcie to całkiem inny efekt... ja bym się nie mógł zdecydować, który wybrać... :) bo w każdym coś jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko pilnujemy żebyś zrobił jak należy :D

 

Co zdjęcie to całkiem inny efekt... ja bym się nie mógł zdecydować, który wybrać... :) bo w każdym coś jest.

he he ja tylko pokazałem etapy malowania zdjęcia na końcu to efekt końcowy ale tak jest już, przecież za pierwszym razem nie naniosę wszystkich efektów bo nie da się. Ogólnie zeszło mi jakieś 20 godzin malowania tego zliczając wszystkie godziny poświęcone na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun, masz niezłego skilla do malowania i modowania! Rzeczywiście twoje fotki wyglądają jak rendery komputerowe, tylko zastanawiam się, jak buda wygląda w realu, bo chyba fotki trochę przez Photoshopa przepuszczasz ;]

 

Postaram ci sie zrobić film HD nie zobaczysz różnicy w szkopie daje auto color i autocontrast i zmieniam rozdziałkę z 6MP

 

a zdjęcia po prostu trochę potrafię robić i dobrze ustawiać światło na obiekty dlatego jest efekt taki jak powinien być :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt prac powalajacy :)

Drobna uwaga - zdjecia po zmroku z lampa robia IMHO lepszy klimat niz oswietlone sloncem. Czepiam sie [;

ale swiatlo z lampy nie moze padac bezposrenio, albo dyfuzor albo odbie.

 

 

 

ja tam czekam az ten wskaznik w thornowym sigu dobije do 100%, bo takich niedokonczonych modow to mial cale multum, w sumie nawet nie moge sobie przypomniec nic skonczonego :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, nie wcinaj się między wódkę a zakąskę, złośliwości w temacie Thornowych poczynań to moja specjalność :>

 

Pażywiom, uwidim. Do tej pory jak rzucałem to zaklęcie, było tylko pażywiom. Cóż, może przestanie już działać.

 

Na razie zacne zacnością dobrego g...na.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się ta obudowa podoba. Widać że umiesz modyfikować budy, tylko co po konkursie buda zostaje u ciebie?

 

a jak myslisz? ze po konkursie potnei obudowe na czesci w zaleznosci ile jaki sponsor dal % wkladu i odesle im? ;)

 

edit

 

brak napedu optycznego? czy ktoras z zaslepek jest ruchoma?

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie!

 

IMO to jak będzie gotowe to pogadaj z jakimś producentem obudów nt. odsprzedazy projeku bo pewnie wiele osob chciałoby mieć taka bude u siebie, a dzięki temu że wziąłby się za to ktoś "zmechanizowany" byłoby duzo taniej a i Ty zarobiłbyś duzo więcej kaski niż sprzedając komuś własne produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...