Skocz do zawartości
Piotras

Unreal Tournament 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się wszyscy na to rzucili, bo pisze, że limit 400 użytkowników przekroczony :( Nawet najszybsze łącze nie pomoże.....

Jak się dossam to wtedy coś napisze o gierce. Thx za linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuri, LOBO, Tom.0, Piotras .... Panowie postawcie ftpa jak sciagniecie .... juz se 100 razy probowalem i do servera WP sie dostac nie moge !!!

 

Albo moze ktos zna jakis alternatywny link ???...

 

Moje GG 1509112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuri, LOBO, Tom.0, Piotras .... Panowie postawcie ftpa jak sciagniecie .... juz se 100 razy probowalem i do servera WP sie dostac nie moge !!!

Dobrze gada, dac mu piwo :D

 

BTW masz blad w sigu, hint: 8.5x133=?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yuri, LOBO, Tom.0, Piotras .... Panowie postawcie ftpa jak sciagniecie .... juz se 100 razy probowalem i do servera WP sie dostac nie moge !!!

Dobrze gada, dac mu piwo :D

 

Dolaczam sie :) do prosby , choc nie wiem czy juz to ktos sciagnal :)

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się - transfer ok. 100KB/s czyli całkiem cool, ale mimo wszystko to 45 min sciągania :(

Czlowieku mi jeszcze zostaly 2 godziny i 17 minut !!!!!!

Ja to dopiero mam się z czego martwić :cry:

Haha.

Jest 11.czerwiec.2002 godzina 17.24 moje sdi sciagnie ten pliczek za jakies 9,5 godziny :) (7 kilo na sekunde :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko działa tylko w 800x600 i to całkiem płynnie na moim sprzęcie. Na niektórych mapach dawałem FSAA 4x i Anizo 8x. Jest pare błedów, np postacie są źle wyświetlane, w menu nie ma opcji konfiguracyjnych. Wszystko musiałem ustawiać wywołując menu poprzez wpisanie: preferences w konsoli (nie ma konsoli lecz takie coś jak w UT po tabem). Gra potwornie się zacina jak się pojawia wiecej przeciwników - praktycznie nie można grać. Napewno jest to błąd który poprawią. Wersja 906, opatrzona data 2001. Textury w wyższej rozdzielczości niż w UT, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Aha, jest więcej map niż te 3 do odpalenia z menu, trzeba wejść do katalogu z grą i z tamtąd odpalić. Zdenerwował mnie fakt że nie mogłem ustawić czułości myszki - nie mogłem na początkju w nic trafić ;(

Jak dla mnie to kolejna gra nie niosąca za soba rewolucyjnych zmian, aczkolwiek w finalnej wersji może być ciekawie :) Chyba trzeba poczekać na DOOMA 3.

 

PS To tylko moja skromna opinia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ponizszym configu niestey ale zarywa..... nie moglem nigdzie zmienic ustawien grafy.......

 

wrazenia z gierki:

ladna..nawet bardzo ladna graficzka i teksturki, ladny efekt mgielki :)

 

dzis zapodalem sobie Durona 1200 zobacze jak toto sie zmieni :)

 

a pod spodem macie link,,,, ja mialem 200KB/s w 20 minut sciagnalem

 

http://www.oniric.com/servidores/descargas...ament/ut2k3.zip

 

:UPDEJT wtorek godz 20:13, LINK NIE DZIALA JUZ. USUNELI :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niespełna trzech godzinach walki z serwerem WP przy rozpakowywaniu pliczku pokazał mi się mój ulubiony błąd: "CRC ERROR

download once again" Ide do monopolowego bo zaraz nie wytrzymam  :evil:

Ściągnij sobie WinRar'a bo w Winace mi też wywalało taki błąd !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...