Skocz do zawartości
Piotras

Unreal Tournament 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika 9/10 ( po zmianie w preferences na ultra high )

Płynność 9/10 (GF3 260/565 + XP 11x145)

Grywalność - grałem przez 5 min bo mam jutro egzamin :(

Mapy - 6/10, Antalus 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a pod spodem macie link,,,, ja mialem 200KB/s w 20 minut sciagnalem

http://www.oniric.com/servidores/descargas...ament/ut2k3.zip

Nie ma nic...

 

no jakie pajace !!!! a jeszce rano bylo.... sorki za nieaktualnego linka :(

jak ktos ma FTP to mu podrzuce.... ja jestem za firewallem wiec nici

chyba ze tlenem na nocke moge zapodac (komp i tak na DC siedzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem w opcjach i się okazuje że największe tekstury są przy ustawieniu higher ale ... są jeszcze high, super high oraz ultra high. Teraz nie przynoszą niczego nowego, ale mam nadzieje ze w pelnej wersji umieszcza odpowiednio duze texturki. To będzie z pewnością uczta dla oczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zessalem i to kurcze jakaś wczesna beta :/ No i nie da się zmieniać (przynajmniej nie zauważyłem) rozdzielczości ani nic z ustawien grafiki :/ Tak samo opcje "controls" nie działają...

dokładnie. można ewentualnie zmienić nasycenie, jasność.. :D

 

ale błędów sporo. raz mi się wywaliło a za drugim rozegrałem 4 mecze w 3 remisy(0:0) a raz jedna flaga dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: :evil: U mnie to prawie wogóle nie działa! Przy uruchamianiu jakieś błędy wyskakują, za którymś tam razem odpalam- koszmar!!!! :? 8O 8O Tektury znikają( dosłownie jakby ich nie było), gra przycina..no...Beta, a w moim odczuciu to jakaś alfa :lol: :lol: To ta sama wersja, z którą z miesiąc temu pare osób się chwaliło, że ma...Z resztą nawet tytół jest stary. zamiat 2003 w nazwie jest II...do d...py :evil: :evil: Gra mimo błędów w grafice nie chodzi płynnie na Kyro2 i Cel 1066 i 320 Ram. Czsem, jak tekstury widziałem :lol: :lol: to można powiedzieć, że ładnie dosyć wygląda ten Unreal...ale...Quake 3 JEST POD TYM WZGLĘDEM LEPRZY!!!!!!!! :!: :!: :!: 3 lata starszy, a rozwala pod względem grafiki tego Unreala!!!!! Nie .....no trzeba czekać na Doom3..a z tego, co widziałem w Duke Nuken Forewer, to ten Unreal nie ma szans!!!! Na razie to zwykły szajs i nie polecam nikomu w to grać...Kwestia gustu, ale mi się nie podobał. Czekam na nowego Duka i Quake4 oraz Dooma3. 8) 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..Bronie to taki syf, zę szkoda gadać :x :x :x Nie umywają sie do tych z Unreala Toutnament. Jakby coś na wzór Unreala 1 . Chłopaki z Epica zwalili grę jak tylko mogli!!!!! :oops: :oops: :lol: :lol: Rakietnica- 3 max pociski- syf. Jakaś pukawa co robi tarczę- ciągle się trzęsie jak jakiś wibrator :lol: :lol: :lol: W mirę porządny automat- jakiś taki za wolny?? Snajper- JEZU- taka lipa, że nie mogę- jakieś plazmy, lasery..DO [gluteus maximus]!!!! Z resztą tak samo- jakieś lsery, miotacze energii- dla fanów Teletubisiów mogą być...ale dla takich Quakerów czy nawet fanów Unreala T to syf kiła i mogiła :P :P

A i jak odinstalować chciałem to mi błąd wyskoczył, że jakiegoś dll-a nie ma i nie moze- ręcznie musiałem to wywalić.

Sorki za emocje, ale mi w Diablo 2 postać nie chce się wgrać- gierka coś namieszała i plików nie chce czytać :? :? :?

Shit happens :? :? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Label

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 774 MHz with 383MB RAM

Video: Voodoo 3 (HoE 1.00)

 

Your graphics card is not supported - please consult the FAQ

 

History: CheckDeviceCaps <- UD3DRenderDevice::Init <- UGameEngine::Init <- InitEngine

chyba juz najwyzszy czas sprzedac voodoo :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zessalem i to kurcze jakaś wczesna beta :/ No i nie da się zmieniać (przynajmniej nie zauważyłem) rozdzielczości ani nic z ustawien grafiki :/ Tak samo opcje "controls" nie działają...

 

w sieci jest program do zmiany grafiki i grzebania w opcjach, zwie sie

"UT2K3 Quick Edit.rar"...jak cos walcie na priva...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem w opcjach i się okazuje że największe tekstury są przy ustawieniu higher ale ... są jeszcze high, super high oraz ultra high. Teraz nie przynoszą niczego nowego, ale mam nadzieje ze w pelnej wersji umieszcza odpowiednio duze texturki. To będzie z pewnością uczta dla oczu.

Jak sie zmienia te textury, mapy w konsoli, rozdzielczosc, itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalał ktoś Benchmarka w UT2003 ja na GF2 :twisted: miałem trzy wyniki 34; 169 i 9 klatek ciekawe co do czego :?: a co do rozdzielczości to jak zmieniłem w pliku benchmark.bat rozdzielczość (jest na końcu 640x480) po odpaleniu go gierka uruchamiała sie w 1024x768. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalał ktoś Benchmarka w UT2003 ja na GF2 :twisted:  miałem trzy wyniki 34; 169 i 9 klatek ciekawe co do czego :?: a co do rozdzielczości to jak zmieniłem w pliku benchmark.bat rozdzielczość (jest na końcu 640x480) po odpaleniu go gierka uruchamiała sie w  1024x768. :?:

w bench...log to miałeś :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna pod drugą czy obok siebie :?:

Tak to wyglądało dokładnie

 

34,..... fps

169,..... fps

9,...... fps

wykasuj ten plik i odpal benchmark i powinieneś mieć jedną wartość w nowoutworzonym pliku. i się nią pochwal :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykasuj ten plik i odpal benchmark i powinieneś mieć jedną wartość w nowoutworzonym pliku. i się nią pochwal :wink:

dzisiaj wieczorem spr. i jutro wrzuce na posta zobaczymy co z tego wyjdzie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...