Skocz do zawartości
djHaki

JEST sklep z czesciami do MODDINGU we WROCLAWIU :))))))))

Rekomendowane odpowiedzi

:twisted: JEST kupilem tam wentyl i katode

katoda za 79zl :P taniej jak ze sklepow internetowych

ale drozej np jak w USA :evil:

 

NIE MOZNA MIEC JEDNAK WSZYSTKIEGO!!

 

Grunt ze wreszcie sie cos ruszylo ....ps jak chcecie fotki w tym sklepie zobaczyc to klikac na WOZEK :twisted:

 

www.quatron.pl POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podejdz do nas na Powstancow Sl. 5 (zaraz obok kamiennego slonia) ale w polowie przyszlego tygodnia bo teraz jest remont. Mamy pelna oferte Chieftec a i katod i wentylatorow swiecacych nie brakuje :) Pod koniec kwietnia bedzie pelna oferta Sunbeama. Co do tej katodyza 79 zł to moje zdanie jest takie ze warto dolozyc 10 zł i miec Sunbeama a nie jakies chinskie dziadostwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podejdz do nas na Powstancow Sl. 5 (zaraz obok kamiennego slonia) ale w polowie przyszlego tygodnia bo teraz jest remont. Mamy pelna oferte Chieftec a i katod i wentylatorow swiecacych nie brakuje :) Pod koniec kwietnia bedzie pelna oferta Sunbeama. Co do tej katodyza 79 zł to moje zdanie jest takie ze warto dolozyc 10 zł i miec Sunbeama a nie jakies chinskie dziadostwo:)

mhhhh to jest duuuzy bydynek w ktorym na parterze jest salon IDEI ?? ma z 10 pieter albo wiecej, dorze mi sie wydaje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podejdz do nas na Powstancow Sl. 5 (zaraz obok kamiennego slonia) ale w polowie przyszlego tygodnia bo teraz jest remont. Mamy pelna oferte Chieftec a i katod i wentylatorow swiecacych nie brakuje :) Pod koniec kwietnia bedzie pelna oferta Sunbeama. Co do tej katodyza 79 zł to moje zdanie jest takie ze warto dolozyc 10 zł i miec Sunbeama a nie jakies chinskie dziadostwo:)

mhhhh to jest duuuzy bydynek w ktorym na parterze jest salon IDEI ?? ma z 10 pieter albo wiecej, dorze mi sie wydaje ??

Tak to ten budynek parter po srodku.

 

Jaka bude kupiles i ile na nia masz gwarancji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO podobaja mi sie ceny obudow Chieftec'a... Juz zbieram kaske :)

Mam nadzieje, ze jest, a przynajmniej bedzie sprzedaz wysylkowa?

Niestety do Wrocka mam pol Polski :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podejdz do nas na Powstancow Sl. 5 (zaraz obok kamiennego slonia) ale w polowie przyszlego tygodnia bo teraz jest remont. Mamy pelna oferte Chieftec a i katod i wentylatorow swiecacych nie brakuje :) Pod koniec kwietnia bedzie pelna oferta Sunbeama. Co do tej katodyza 79 zł to moje zdanie jest takie ze warto dolozyc 10 zł i miec Sunbeama a nie jakies chinskie dziadostwo:)

mhhhh to jest duuuzy bydynek w ktorym na parterze jest salon IDEI ?? ma z 10 pieter albo wiecej, dorze mi sie wydaje ??

Tak to ten budynek parter po srodku.

 

Jaka bude kupiles i ile na nia masz gwarancji??

Dołączona grafika

 

Chieftec Dragon ( czarny 8) )

kupilem a AGE a gwarancja jest chyba na rok. ale w waszym sklepie nie ma oudowy BEZ zasilacza :( a ja wlasnie taka kupilem.

w przyszlym tygodniu wpadam do sklepu :)

w jaki dzien otwarcie ??

i jedny pytanko ... wstawiacie okienka do bocznych scianek ?? nie chodzi mi o dostepne panele w waszym sklepie tylko wstawienie okienka o "dziwnym" ksztalcie. tzn robicie na zamowienie jakies szyby i montujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podejdz do nas na Powstancow Sl. 5 (zaraz obok kamiennego slonia) ale w polowie przyszlego tygodnia bo teraz jest remont. Mamy pelna oferte Chieftec a i katod i wentylatorow swiecacych nie brakuje :) Pod koniec kwietnia bedzie pelna oferta Sunbeama. Co do tej katodyza 79 zł to moje zdanie jest takie ze warto dolozyc 10 zł i miec Sunbeama a nie jakies chinskie dziadostwo:)

mhhhh to jest duuuzy bydynek w ktorym na parterze jest salon IDEI ?? ma z 10 pieter albo wiecej, dorze mi sie wydaje ??

Tak to ten budynek parter po srodku.

 

Jaka bude kupiles i ile na nia masz gwarancji??

Dołączona grafika

 

Chieftec Dragon ( czarny 8) )

kupilem a AGE a gwarancja jest chyba na rok. ale w waszym sklepie nie ma oudowy BEZ zasilacza :( a ja wlasnie taka kupilem.

w przyszlym tygodniu wpadam do sklepu :)

w jaki dzien otwarcie ??

i jedny pytanko ... wstawiacie okienka do bocznych scianek ?? nie chodzi mi o dostepne panele w waszym sklepie tylko wstawienie okienka o "dziwnym" ksztalcie. tzn robicie na zamowienie jakies szyby i montujecie?

Sprzedajemy bez zasilaczy ten DX bez zasilacz kosztuje 285 zł.

Gwarancja na obudowe 99 miesiecy na zasilacz 24 miesiace.

Powinnismy skonczyc remont w poniedzialek. Co do wstawiania okienek to wpadnij pogadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie... te ceny co widac teraz na stronie to sa z zasilaczem czy bez?? Bo cosik za niskie mi sie wydaja w porownaniu do chieftec.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie... te ceny co widac teraz na stronie to sa z zasilaczem czy bez?? Bo cosik za niskie mi sie wydaja w porownaniu do chieftec.pl

Jakbys przeczytal dokladnie :) to bys wiedzial. Oczywiscie tutaj sa ceny bez zasilacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys przeczytal dokladnie :) to bys wiedzial. Oczywiscie tutaj sa ceny bez zasilacza

No to czegos tu nie rozumiem...

W jednym z postow piszesz tak:

Jaki model cie interesuje DX-01-BD bez zasilacza mamy za 285 zł

A na quatron.pl widze taki model za 339 PLN co sugerowaloby raczej, ze tutaj na forum podales cene bez zasilki, a w cenniku quatron.pl za ceny z zasilaczem. Dlatego wlasnie sie dziwilem...

Wiec jak to jest w koncu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys przeczytal dokladnie :) to bys wiedzial. Oczywiscie tutaj sa ceny bez zasilacza

No to czegos tu nie rozumiem...

W jednym z postow piszesz tak:

Jaki model cie interesuje DX-01-BD bez zasilacza mamy za 285 zł

A na quatron.pl widze taki model za 339 PLN co sugerowaloby raczej, ze tutaj na forum podales cene bez zasilki, a w cenniku quatron.pl za ceny z zasilaczem. Dlatego wlasnie sie dziwilem...

Wiec jak to jest w koncu??

W quatronie te obudowy sa bez zasilacza my sprzedajemy z zasilaczami ale podalem cene bez zasilacza (285 zł) do porownania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W quatronie te obudowy sa bez zasilacza my sprzedajemy z zasilaczami ale podalem cene bez zasilacza (285 zł) do porownania

No to teraz zamieszales w ogole...

Piszesz, ze w quatronie sa bez zasilki (cena DX-01-BD 339zl), a potem ze cena bez zasilacza to 285zl (te dwie ceny sie roznia, a powinny byc takie same, bo ten sam model i jak twierdzisz oba bez zasilacza), wiec nie wiem o co Ci chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W quatronie te obudowy sa bez zasilacza my sprzedajemy z zasilaczami ale podalem cene bez zasilacza (285 zł) do porownania

No to teraz zamieszales w ogole...

Piszesz, ze w quatronie sa bez zasilki (cena DX-01-BD 339zl), a potem ze cena bez zasilacza to 285zl (te dwie ceny sie roznia, a powinny byc takie same, bo ten sam model i jak twierdzisz oba bez zasilacza), wiec nie wiem o co Ci chodzi...

Wyjasniam

My sprzedajemy z zasilaczem ale jesli ktos nie chce zasilacza to odejmujemy 150 zł od ceny obudowy czyli na przykladzie DX-01-BD

z zasilaczem 435 zł bez zasilacza 285 zł

 

W quatronie sprzedaja tylko bez zasilek w cenie 339 zł chyba ze cos zmienili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjasniam

My sprzedajemy z zasilaczem ale jesli ktos nie chce zasilacza to odejmujemy 150 zł od ceny obudowy czyli na przykladzie DX-01-BD 

z zasilaczem 435 zł bez zasilacza 285 zł

 

W quatronie sprzedaja tylko bez zasilek w cenie 339 zł chyba ze cos zmienili

No, w koncu jednoznacznie wyjasniles :)

Rozumiem, ze MY to chieftec.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...