Skocz do zawartości
Preston81

Ati Vs Nvidia (r4850 Gigabyte Vs 9800gtx K.o Evga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

taki ciemny to nie jestem i wiem gdzie zmienić poziom sygnały z 16-235 (czy jakos tak) na 1-255, tylko proszę nie wciskaj ludziom że 8800gt (czyli 9800gt) jest lepszy od hd4850 po oc ati bije na łeb nvidie

8800GT to konkurent 4830 , chcesz sie scigac to zestaw 4850 z GTX+ :wink:

 

zamowilem 9800gt gigabytea 1 gb ram zalman, i zasilacz ocz 600W karta 536zl zasilka 319 mam andzieje ze bedzie good

Wdlug mnie zrobiles glupote. 9800GT 1GB? To mimo ,ze posiadam GTX+ z calym sercem jestem za 4850 (nie za tym najtanszym Palitem) , nawet za referentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko ja wole nvidie juz pisalem czemu mm obecnie 7900gs top od asusa i mysle ze bede widzial roznice a z czasem kupie cos innego a gtx + jest dla mnie za drogi tzn byl i niczym sie nei roznil od zwyklego gtx poza procesem wykonania choc wwersja KO od evga bila + na glowe jak i r4850 ale go nie zastalem w sklepie :(

btw jak bym mial zasilacz to nie musial bym wydawac 320 zl na nowy i dolozyl bym do karty ale nie mialem dobrego zasilacza:) jak juz wiecie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że różnica większa niż 20zł :). Jasne że lepiej te 20zł dołożyć. A co do zwolenników 4850, może Preston81 poprostu woli nVidię? Ja tez preferuję zielonych.

 

Preston81, jaką masz płytę główną? Jeżeli coś na nvidii, to później dokupisz drugiego 9800GT i SLI czeka :).

Swego czasu planowałem dokupić drugiego 9600GT i puścić w SLI, testy które widziałem w necie pokazywały że jest to rewelacyjne rozwiązanie za niską kasę. Teraz mam 9800GTX+ i być może kiedyś dokupię drugiego, ale najpierw muszę kupić core i7 i mobasa na x58, mam nadzieje że pod koniec stycznia przyszłego roku stanieje ten sprzęt.

Edytowane przez HanSolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie zadne sli kiedys mialem 2x 6600gt i zalowalem ze nie kupielm 1 a mocnej grafy z czasem ja zmienie :) looz a co do ati nie mialem jakos przekonania jesli mialbym brac ati to tylko 4870 ale na niego nie bylo mnie juz stac :) mam nadzieje ze bede zadowolony z wyboru przeciez to tylko na max rok moze mniej i znow zmiana mnie czeka wiec nie bede plakal

w kazdym razie dziekuje tu wszystkim za fajna dyskusje i pomoc w wyborze musze przyznac ze kierowalem sie waszymi wypowiedziami dzieki jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie jeśli chcesz zmienic za rok to wybór ok, dobrze ze zdecydowałeś się na 1gb, czas pokaże że dobrze wybrałeś, dobrze że w końcu kupiłeś kartę bo jeszcze z tydzień tej "fajnej" dyskusji i moder miałby co tu robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh i mam skrecilem sprzet kolosalna roznica jak dla mnie po przesiadce z 7900 gs top od asusa :)

moge teraz spokojnie grac:)

3dmark 03 -35212 pkt , 3dmark 05 15481 pkt, 3dmark 06 10787 pkt , fajna karta far cry 2 wszystko na high smiga :) w koncu pogram godnie w ulubione gry :) teraz musze dowiedziec sie o ile mozna podkrecic te karte :) przeczytalem w opiniach to "Gigabyte CPU760, SHADERY1900, PAMIĘĆ980, napięcie podniosłem do 1.20 korzystałem z dostępnego na płytce programu Gamer HUD" ciekawe cz mi sie uda ale jeszcze nic nie robie ciesze sie tym co mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...