Skocz do zawartości
*Snow*

Liquidcooling By. Snow

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem co Ci z tego wyjdzie :P.No ale rozumiem że nic się nie pochwalisz co planujesz?

Już dużo pokazałem :)

 

Ja myślę, że to będzie pierwszy w Polsce murder mod !

nic z tych rzeczy :wink: (jeśli chodzi Ci o gotowe częsci "murdermod") to nie w moim stylu.. nie widze sensu kupować gotowym od obudowy :wink: jestem w stanie sam sobie zrobić takie bajery.

 

Aktualnie tak wygląda moj komp :)

Dołączona grafika

Od nastepnego tygodnia (prawdopodobnie pon.) bede miał na sprzedaż:

- Swiftech złączki NK12 G1/4" - 8 szt.

- NK12 D-Tek High-Flow G1/4" - 4 szt.

 

Gdzieś w środku tygodnia:

- EK Water Blocks Multioption RES 150 rev 2.0

- EK Water Blocks EK-DDC X-Top v2 Laing Acetal G1/4

 

Zainteresowanych zapraszam na GG lub PW

Edytowane przez *Snow*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snow, za nie długo all do ciebie dojdzie i wtedy będzie oświecenie :D Już czekam z niecierpliwością.

Cii ^^

 

Myślę, że abnormal chciał miał na myśli, że twój TJ-07 to taki polski Murdermod będzie..

 

Mnie ciekawi jak duże będą te zmiany w obudowie ;)

Fakt modowanie budy idzie w kierunku wspomnianego murdermoda (bo w sumie takie "scianki" to najlepszy sposob na zalatanie dziur w tj 07) ale oprocz tego bedzie kilka wlasnych pomysłow ;)

 

Twoje projekty są tak świetne że nawet pajączka masz ładnego :lol:

Hehe ;) dzieki.

 

Hmm gdzie można kupić tanie weże tak tylko żeby poprobować ich ulożenie a pozniej wywalic :P

Edytowane przez *Snow*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm gdzie można kupić tanie weże tak tylko żeby poprobować ich ulożenie a pozniej wywalic :P

Castorama/OBI/Leroy Merlin ewentualnie jakies inne budowlane, ogrodnicze lub stacje benzynowe.

Z tym ze szukaj takich zbrojonych, piekne nie sa ale ukladaja sie na poziomie tygonu, moze delikatnie gorzej.

Ja zwykle wlasnie tak robie jak zaczynam zabawe w ukladanie wezy :)

Od razu odradzam VARIOLUX z OBI bodajrze, mam 10/12 i chyba 12/14 sztywne to strasznie, szkoda sie meczyc z ich ukladaniem nawet na probe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castorama/OBI/Leroy Merlin ewentualnie jakies inne budowlane, ogrodnicze lub stacje benzynowe.

Z tym ze szukaj takich zbrojonych, piekne nie sa ale ukladaja sie na poziomie tygonu, moze delikatnie gorzej.

Ja zwykle wlasnie tak robie jak zaczynam zabawe w ukladanie wezy :)

Od razu odradzam VARIOLUX z OBI bodajrze, mam 10/12 i chyba 12/14 sztywne to strasznie, szkoda sie meczyc z ich ukladaniem nawet na probe.

Dzieki wielkie jedras77 nie wazne jak beda wygladaly moga byc nawet czarne :D byle do testow ;)

 

jak najbardziej polecam tygon cuda z nimi mozna robic

Rydzy

 

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem... mam kupować tygona 40zł za metr do proby ukladania weża ? pozatym przegladnij temat... miałem już 3 rodzaje tygonów, fesery wiec wiem że są dobre i takie zastosuje ale do finalnej wersji ukladu ;).

 

Przecież Snow miał Tygon teraz się pyta jakie tanie węże są dobre ...

O dokładnie :D

 

A i te probne weże to najlepiej z srednicą wew. 13mm lub 12,7 ;] będą takie ?

Edytowane przez *Snow*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snow szukaj Polixa z tych najtańszych najlepszy

Oki dzieki za info :)

 

W koncu doszła długo oczekiwana paczka z niemiec :) dzieki TheDriver ;)

 

Zawartość paczki

Dołączona grafika

 

Tygon 12,7 / 19,1 :Up_to_s:

Dołączona grafika

 

Tutaj małe porówanie Tygona 11,2 / 15,9 z nowym wężem

Dołączona grafika

 

Nowe złaczki 1/2" Bitspower silver nickel plated

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Złaczka 90* Bitspower

Dołączona grafika

 

D-Tek v2 z nowymi złaczkami

Dołączona grafika

W tym tygodniu przyjdzie kolejna paka tym razem od cooling.pl :) póki co dalej się męcze nad obudową ;/

Edytowane przez *Snow*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne te zlaczki. Musialem pake wypakowac i moje rzeczy wybrac, dlatego moglem je sobie tez troche poogladac :D

Naprawde sa malucienkie w porownaniu z zakrecanymi Feser-a :D

Jak moj PC w koncu ruszy to dam porownanie z Feserowymi (foto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne te zlaczki. Musialem pake wypakowac i moje rzeczy wybrac, dlatego moglem je sobie tez troche poogladac :D

Naprawde sa malucienkie w porownaniu z zakrecanymi Feser-a :D

Jak moj PC w koncu ruszy to dam porownanie z Feserowymi (foto)

Fakt złaczki są bardzo małe i o to właśnie mi chodziło bo wejdą na wszystkie bloki bez problemu :) pozatym mi osobiscie mniej podobają się te skrecane :P jak chcesz to możesz dać tutaj fotke dla porownania :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no - piekne te zlaczki :), a i slomki tez niczego sobie. Jesli to nie problem to mam pytanko - ile ta zlaczka ma srednicy w najszerszym miejscu ??? bo ciekawi mnie czy weszly by na Swiftecha Apogee GT i Swiftech MCW30 - blok NB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no - piekne te zlaczki :), a i slomki tez niczego sobie. Jesli to nie problem to mam pytanko - ile ta zlaczka ma srednicy w najszerszym miejscu ??? bo ciekawi mnie czy weszly by na Swiftecha Apogee GT i Swiftech MCW30 - blok NB .

Nie dorobiłem się jeszcze niestety suwmiarki (chociaż pracuje nad tym) ale na oko złączka w najszerszym miejscu ma jakies 18mm B-) moge dodać że na MCW30 wchodzą bez problemu (jutro moge Ci dać fotke) niestety Swiftecha Apogee GT nie mam ale pewnie wejdą bez problemu.

 

 

Złączki wyglądają konkretnie ciekawi mnie jak się spiszą przy łukach

Wąż na nich siedzi dość solidnie wszystko wyjdzie w praniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede bardzo wdzieczny za foty i wymiary :), a i jeszcze jak bys strzelil fote z nalozonymi wezykami to bylo by jeszcze lepiej. A tak z czystej ciekawosci zapytam ile Cie kosztowal metr wezyka i ile za zlaczki ( sztuka )? Domyslam sie tez ze narazie prozno ich szukac w PL sklepach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede bardzo wdzieczny za foty i wymiary :), a i jeszcze jak bys strzelil fote z nalozonymi wezykami to bylo by jeszcze lepiej. A tak z czystej ciekawosci zapytam ile Cie kosztowal metr wezyka i ile za zlaczki ( sztuka )? Domyslam sie tez ze narazie prozno ich szukac w PL sklepach ?

Jutro z rańca cykne Ci pare fotek :)

 

Za metr weża dałem jakies 49zł a za jedna złaczke jakieś 11zł póki co w PL ich nie dostaniesz ;p

 

Ktoś wie czy dostane w PL coś takiego http://www.cooling.pl/zlaczka-lacznik-nk12...ukt,551270.html tyle że na wąż o średnicy wew. 13mm ?

Edytowane przez *Snow*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za jedna złaczke jakieś 11zł póki co w PL ich nie dostaniesz ;p

czy to nie są te http://www.cooling.pl/zlaczka-prosta-nk12-...ukt,551330.html ?

 

Ktoś wie czy dostane w PL coś takiego http://www.cooling.pl/zlaczka-lacznik-nk12...ukt,551270.html tyle że na wąż o średnicy wew. 13mm ?

W sklepach samochodowych widziałem mają takie coś... więc nie powinno być problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dział ogrodniczy, Castorama czy inny Liroy Merlin ;)

Dzieki za info oby były na wąż 13mm i koniecznie przezroczyste ;/

 

czy to nie są te http://www.cooling.pl/zlaczka-prosta-nk12-...ukt,551330.html ?

 

 

W sklepach samochodowych widziałem mają takie coś... więc nie powinno być problemu :)

Te są pewnia na jakieś mniejsze węże ;) i dzieki za info

 

Fotka MCW30 z nowymi zlaczkami i nowym tygonem

Dołączona grafika

Jak widać miejsca jest sporo ;)

Edytowane przez *Snow*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wyglada, ale mnie az ciarki po plecach przechodza (pewnie ze wzgledu na osobiste doswiadczenia z NK). Poprosru juz widze, jak przy łuku, troche temp i wszystko tryska

Nawet nie strasz :D przy jakich złączkach i wężu tak miałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O spoko to wyglada - i miejsca sporo :). Jak weszlo na MCW30 to na Apogee powinno tez wejsc bez problemow. Jakos nigdy nie mialem doczynienia z takim typem zlaczek ( jade na zwyklych skrecacnych ) ale jak zobaczylem na tej fotce to tez mnie lekko ciarki przeszly :).

 

A co do zlaczek to czy to nie jest to samo -> LINK ???

 

P.S.

Dzieki za fotke,

Edytowane przez kAmYkOsS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja nigdy nie miałem zaufania do NK, tymbardziej takich krótkich :P

 

kAmYkOsS - Te złączki z coolinga to NK12, czy nie sądzisz że nakładanie Tygodna 12,7 na taką złączke byłoby samobójstwem? :D Złączki Snow'a to pewnie NK14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie strasz :D przy jakich złączkach i wężu tak miałeś ?

tygon + NK12 swiftech

wszystko spasowane tak ze recznie nie moglem sciagnac weza ze zlaczki, musialem ciac waz zeby zdjać. zostawilem na noc, rano sie budze a tu kaluza :) ale to (nie tylko :D) mój przypadek, innym wiem ze do dzis wszystko smiga. ot taki mój maly peszek :)

 

ogólnie życzę, aby wszystko bylo ok bo zapowiada sie super

Edytowane przez Celin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złączki z coolinga to oczywiście mniejszy wymiar ;)

 

Na apogee bez problemu się zmieszczą, zresztą z fot można też to łatwo wywnioskować.

 

Gdy się patrzy na tę fotkę to można sobie wyobrażać makabryczne historie w kompie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tygon + NK12 swiftech

wszystko spasowane tak ze recznie nie moglem sciagnac weza ze zlaczki, musialem ciac waz zeby zdjać. zostawilem na noc, rano sie budze a tu kaluza :) ale to (nie tylko :D) mój przypadek, innym wiem ze do dzis wszystko smiga. ot taki mój maly peszek :)

 

ogólnie życzę, aby wszystko bylo ok bo zapowiada sie super

Ja miałem wcześniej tygona + nk12 swiftecha i to dość długo (pare razy przekładane) i nigdy nie było przecieków...

 

Zastanawiam się czy to czasami nie za sprawą pompki na 12V ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...