Skocz do zawartości
*Snow*

Liquidcooling By. Snow

Rekomendowane odpowiedzi

Jak strach tych złączek kto zawsze można zastosować coś takiego:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Ładniejsze niż opaska, ale funkcja ta sama :D

Edytowane przez ExEq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Snow* mam 8 nowych złączek choinkowych do Tygona 1/2" gdybyś był zainteresowany. Tak jak Ci pisałem, z moich BP Tygon się zsuwa jak po maśle a są 2x dłuższe niż twoje. Na twoim miejscu nawet bym tego nie składał :rolleyes: no chyba że zapodasz zaciski.

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie wydał tyle cashu na el0 złączki a Wy tak to negujecie...niech złoży, zrobi zdjęcia i lepiej rozkłada układ bo jak się woda nagrzeje to może być "kuku" :)

Haha... xD

 

*Snow* mam 8 nowych złączek choinkowych do Tygona 1/2" gdybyś był zainteresowany. Tak jak Ci pisałem, z moich BP Tygon się zsuwa jak po maśle a są 2x dłuższe niż twoje. Na twoim miejscu nawet bym tego nie składał :rolleyes: no chyba że zapodasz zaciski.

W takim razie dziwne bo moje są dwa razy krótsze a wcale nie spadaja...

 

Właśnie podłaczyłem taki mini układ na nowych złaczkach (REZ - Laing - D-Tek bez bez elektroniki) nowego Tygona dałem między laingiem a d-tekiem (łuk taki średni ale jest) póki co smiga sobie 5 min i nic nie cieknie... zobaczymy do rana (jutro pewnie cykne fotke).

 

Ogólnie to dla mnie zaciski są troche fe ;/ mam nadzieje ze będzie to jakoś smigać bez niczego a jeśli nie to czeka mnie wymiana złaczek pewnie...

Edytowane przez *Snow*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym testowym miniukładzie nie ma ciepła od którego węże spadają :P

 

Spróbuje dodać troche ciepła :) mimo to GIZIU pisał że od razu po zalaniu i odpaleniu układu miał wyciek... a u mnie już smiga jakieś 3h i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może próbuj siłą zaginać węże przy złączkach i zobaczyć w jakich pozycjach zazczynają przeciekać. Jednak wiadomo, przy rozgrzanej wodzie najlepiej będzie sprawdzić jak mocno narażone są na zsunięcie.

 

Tak poza tym, kiedy planujesz złożyć wszystko do kupy (obudowy) ? ;)

Edytowane przez arczi_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może próbuj siłą zaginać węże przy złączkach i zobaczyć w jakich pozycjach zazczynają przeciekać. Jednak wiadomo, przy rozgrzanej wodzie najlepiej będzie sprawdzić jak mocno narażone są na zsunięcie.

 

Tak poza tym, kiedy planujesz złożyć wszystko do kupy (obudowy) ? ;)

Właśnie musze jakoś podgrzać układ ;/

 

A jeśli chodzi o składanie to póki co końca nie widac xD.

 

Coś takiego smigało sobie całą noc i zero wycieku... dodatkowo naginalem luk i pociagałem lekko za weża nic się samo z siebie nie zsuwa... może nie będzie tak zle...(jeszcze sie tym pobawie)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez *Snow*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie spróbujesz zalać "układu" ciepłą przegotowaną wodą??

 

EDIT:

A sprobuje ;]

u mnie "zimny" układ był szczelny a po "nagrzaniu" pojawiła się nieszczelność przy złączce na NB. Także a mały włos nie usmażyłem sobie grafiki <_<

Edytowane przez deonet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, rez i łuk nad Słownikiem Ortograficznym :>

Możesz dać chłodniczkę na jakiś grzejnik, tam się napewno nagrzeje - przecież to nie działa tylko w jedną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co namawiacie go do czegoś co może :

a) zniszczyć pompkę

b) rozwalić reza

c) zmoczyć Wielki Słownik Ortograficzny :D

?

Gorąca woda w układzie nie będzie nigdy jeżeli pompka będzie zawsze pracowała jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co namawiacie go do czegoś co może :

a) zniszczyć pompkę

b) rozwalić reza

c) zmoczyć Wielki Słownik Ortograficzny :D

?

Gorąca woda w układzie nie będzie nigdy jeżeli pompka będzie zawsze pracowała jak należy

Jak coś to miałem zamiar zalać ciepłą wodą napewno nie dopiero co zagotowana xD najbardziej to szkoda tego słownika jak będzie wyciek hehe ;).

 

W sumie to temp. wody nie jest tutaj tak wazna bo zwykle i tak jest letnia... musze zrobić ostre luki żeby wiedzieć czy nic nie "pusci" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej to szkoda tego słownika jak będzie wyciek hehe ;).

to będziesz sprawdzał na kompie w necie jak się dane słowo pisze, bo po testach nie powinien Ci się zalać :lol2:

BTW choinki mi się podobają, o ile można to jeszcze nazwać "choinkami" :wink: i szkoda było by je szpecić jakimiś zaciskami, chyba że tymi nie skręcanymi... niepamiętam fachowej nazwy

Edytowane przez oliwer21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że nie każdy zagląda na inne fora postanowiłem wrzucić fotki z ostatniej zakończonej rev. układu. W tej chwili już pracuję na nowa ;) jak skończe wrzuce jakieś fotki ;).

 

Prawie bym zapomnial ;) jeśli ktoś z tutejszych właścicieli Silverstone TJ07 ma wolną zaślepkę na zatoke 3,5" i chciałby ją sprzedać to proszę o kontakt na PW.

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez *Snow*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super to wyglada, ale nie boisz sie,z e weze spadna?

Czy weze sa 7/16"?

 

Dzieki, A czego mam się bać ? waż to Tygon 12,7/19,1mm siedzi na złaczkach BP NK13 i jest tak od prawie roku... zero wycieków.

 

Wcześniej miałem krótkie złaczki BP i tego samego węża i też nic złego się nie działo chodzż pare osób wróżyło że bedzie "kuku"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny układ. Wielkie gratulacje. Zdradzisz rąbek tajemnicy nad czym teraz pracujesz?

 

Snow czy chodzi Ci o tą ruchomą (otwieraną zaślepkę), która skrywa złącza usb, audio i sieć? Bo jak tak to trudno z tym będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny układ. Wielkie gratulacje. Zdradzisz rąbek tajemnicy nad czym teraz pracujesz?

 

Snow czy chodzi Ci o tą ruchomą (otwieraną zaślepkę), która skrywa złącza usb, audio i sieć? Bo jak tak to trudno z tym będzie.

 

 

Dzieki, w tej chwili pracuje nad poprawieniem tego co już jest dobre a mogloby być lepsze ;) jakiś wielkich zmian nie będzie (nowa grafa, nowy fullcover, nowy blok, zmiany w budzie itp)

 

A jeśli chodzi o zaślepkę to miałem na myśli tą co zakrywa napędy dvd/cd (te wyżej co jest ich dużo ^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 5,25 cala a nie 3.5. W takim razie miałbym taką jedną na zbyciu.

 

Sorki coś mi się pomieszało ;p w takim razie odezwe się na PW.

 

Najs :D kolejna piękna rewizja :)

 

ehh... Kiedy ja w końcu coś zrobię ze swoją...

 

Dzieki, a Ty nie marudz tylko bierz sie do roboty.

 

Te fotki co wrzuciłem są w sumie stare ;p

 

Trochę później było tak

Dołączona grafika

 

Teraz szykuje się coś w tym stylu

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...