Skocz do zawartości
Kirk42

[vista] Galeria Fotografii Systemu Windows

Rekomendowane odpowiedzi

witam, otóż mam problem, gdy otwieram zdjęcia w windowsowej przeglądarce plików, zdjęcia są pożółkłe, w innych programach nie ma takiego problemu, ponizej zamieszczam zdjęcie gdzie widać problem, w tle jest zdjęcie otwarte w windowsowej galerii, a na pierwszym planie ten sam obraz otwarty przez inny program, czy moze ktos coś poradzi? (raczej nie pisać porad, żebym zmienił winde)

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Right click desktop, go to "display settings", go to "advanced settings", go

to "color management" tab select color management, go to "all profiles" tab,

and remove your monitor profile from there.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie można usunąć tego profilu systemowego z systemu Windows"

 

Po prostu wejdź w menadżera urządzeń windows i odinstaluj monitor, w miejsce sterownika twojego monitora (do którego dołączony jest profil kolorów) zostanie załadowany sterownik standardowego monitora PnP i zdjęcia przestaną być żółte.

 

Swoją drogą - mam Samsunga 2493HM, obraz super, ale oprogramowanie woła o pomstę do nieba. Magic tune przy załadowaniu się Visty 64 bit odpala się zawsze w postaci zmaksymalizowanej i to nawet jak zaznaczę, żeby nie było ikony w trayu (nie zapamiętuje tego ustawienia). Z tego powodu w ogóle nie instaluję go. Niestety, zdany wtedy jestem na niewidoczne menu ekranowe...

Edytowane przez corbeen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...