Skocz do zawartości
roodin

Nokia E51 + Słuchawka Nokia Hs-26w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku miesięcy posiadam Nokię E51 oraz pozostałość po 6020 - słuchawkę BT Nokia HS-26W. Połączenie między urządzeniami jest; rozmawiać można, mp3 i takie tam inne bajery ale nie o tym...

Cały problem pojawia się podczas prowadzenia auta. Nie mogę w żaden sposób dojśc do ustawiań aby w momencie gdy ktoś do mnie dzwoni dzwonek był slyszany w słuchawce a nie z głośnika w telefonie (lub chociaż w obu urządzeniach). Jak to w aucie bywa głośno a po kilku km widzę że świeci się diódka i są jakieś połączenia nieodebrane bo nie słyszałem dzwonka (gdzie w ww. starej nokii był on słyszalny w słuchawce). Ma może ktoś jakiś pomysł czy jest to raczej niewykonalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić osobny profil (milczący, ogólny) dla słuchawki i ustaw go jako domyślny po podłączeniu tej słuchawki BT. Pamiętam, że tak robiłem z 6230i i słuchawką HS-36W. W tym osobnym profilu zdefiniowałem wtedy, że ma dzwonić w słuchawce (a także inny dzwonek- nie zabijający ucha).

W tej chwili też mam e51 i starą HS-36W- muszę to ponownie tak ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian2072

Trzeba ustawić jako domyślne akcesorium 'Stojak muzyczny' bądź 'Słuchawki', a nie 'Zestaw słuchawkowy' i powinno śmigać.

Tylko wtedy może mikrofon z zestawu nie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...