Skocz do zawartości
apdjs

Zasilacz Delta 350 - Czy Dobry

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

miałem altis 300 i skakały napięcia. Dostałem że tak powiem w spadku właśnie Delta DPS-350 PB-2C

co o nim sądzicie bo wiele czytałem i nie wiem co myśleć

 

terza po zmianie też napięcia skaczą...Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta delta to dobry zasilacz. Nie wiadomo jednak czy odpowiedni do Twojego komputera. Jeśli jednak radził sobie z nim altis 300, o delte nie musisz się martwić. Warunek - nie jest uszkodzona czyli ma stabilne napięcia, mieszczące się w normie atx. Jeśli chcesz spać spokojnie to tylko miernik w rączki i pomiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie doczytałeś tego, co koledzy pisali o odczytach napięć z programów.

Jełi jednak chcesz już czytać napięcia z programu, wersja programu musi być napisana po wyprodukowaniu sprzętu. Aida nie jest już aktualizowana od lat. Gdybyś rzeczywiście miał tekie napięcia jak na obrazku, nie zobaczyłbyś nawet literek w biosie, nie mówiąc o uruchomieniu windowsa.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie chodzi o to czy sam program dobrze odczytuje :/ Chodzi o czujniki napięcia na płycie które są niedokładne, a program tylko podaje to co one odczytały. Tylko miernik da ci prawdziwy obraz napięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że Aida to "dość" stary program ale np Everest pokazuje mi tylko napięcie 2,5V które wynosi 2,54 czyli dokładnie to samo co widzę w biosie

Everest to rozwinięcie Aidy ;) poza tym, jakbyś zajrzał do FAQ to byś wiedział, że żaden soft nie wskaże ci dobrego napięcia. Edytowane przez omgwtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...