Skocz do zawartości
zbycho_86

Laptop Do World Of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakup laptopa. Główne wymaganie podane jest w temacie - chciałbym na nim uruchomić World of Warcraft we w miarę wysokich detalach. W FPS gram raczej na kompie stacjonarnym więc jakiegoś super wypasionego sprzętu nie potrzebuję. Laptop spełniający to wymaganie zapewne spełni też wszystkie inne - internet, muzyka czy pisanie jakiś prac na studia. Cena to około 2000-2500 zł, w sumie im mniej tym lepiej ;), ale nie zawsze warto oszczędzać na siłę :). Jeszcze jedno: fajnie byłoby jakby laptop miał klawiaturę numeryczną, ale nie jest to konieczne. Myślałem nad http://www.allegro.pl/item471597050_nowy_d..._8600gt_fv.html ale może uda się Wam znaleźć coś tańszego :).

Jest jeszcze jedna sprawa - laptop będzie potrzebny na przełomie stycznia i lutego. Mam wiec pytanie: bardziej opłaca się kupić teraz, bo ceny wzrosną, czy poczekać, bo ceny spadną :P ?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Compale ostatnio wyraźnie zdrożały, więc znalezienie JHL90 w przystępnej cenie, będzie praktycznie niemożliwe. Pozostaje FL90, ale po co brać Compala, skoro w tej samej cenie można mieć Della z tą samą grafą, a do tego 3-letnią gwarancją i matrycą 17"? Chyba, że wolisz 15,4" - wtedy Compal, ale lepszym wyborem będzie ów Dell. Chyba, że Asus z 3650 - np. http://www.allegro.pl/item474240763_laptop...0gb_hd3650.html - ja bym brał Della.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, laptop ma być przenośny w sensie przewiezienia go z jednego miasta do drugiego, używania do pracy czy w samochodzie raczej nie planuje, więc matryca 17' będzie lepsza, bo po prostu jest większa :) Gwarancja DELLa też mnie przekonuje, w sumie słyszałem o Dellach dużo dobrego, więc pewnie wybór padnie na niego, tym bardziej że różnica w cenie w porównaniu do Compala jest minimalna. Co do Asusa - patrzyłem na http://www.notebookcheck.net i w niektórych testach różnica do GF jest nie duża, w innych już trochę większa . Więc wydaje mi się, że Wow powinien śmigać na 8600 i nie ma sensu dokładanie do 3650? A jeśli patrzeć n ewentualne inne gry to sens ten jest? Bo w sumie nie wychodzi dużo drożej... Z drugiej strony ATi miewa problemy ze sterownikami (czy już nie?). Chyba więc kupię Della. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobne wymagania tyle ze mysle o np HP 6735s bo kosztuje kolo 2k i do tego nie chce 17 tylko 15 cali :) moze byc czy moze macie inne sugestie ?

 

 

ps. mysle jeszcze o takim :)

Edytowane przez Koko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na karcie az tak mi nie zalezy bo to jest lapek dla dziewczyny i raczej nie do grania, raczej chodzi tylko o szybkosc dzialania, funkcjonalnosc i dobrze spasowane elementy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mysle o asusach dobre sa ?

 

F5Z-AP036C ten ma s/pdif (mozna coaxem połączyć ??) i kosztuje 2100 lub ASUS X56TA-AP053 i kosztuje 2200 tylko nie wiem czy ma spdif ale za to ma hdmi co myslicie o tych lapach nie rozpadna sie ? :)

 

ps. jeszcze HP 6735s myślę że wchodzi w gre

Edytowane przez Koko85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie tylko dodam, że ma Della 1720 od 2-óch dni i jest to chyba najlepszy wybór jaki mogłem zrobić. Cichy, dobrze spasowany i tak jak chciałem Wow działa na maks. detalach :) Co prawda bateria trzyma tylko 2 h, ale w zasadzie więcej nie jest mi potrzebne. Więc jeśli ktoś ma podobne wymagania, Della mogę gorąco polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...