Skocz do zawartości
Slayer

Najstarsza wasza gra na dysku

Rekomendowane odpowiedzi

no ludzie chyba czesc to sciemnia, bo cos mi sie wierzyc nie chce ze all trzymaja na hdd invadera, to ja zaraz napisze ze mam automat z asteroids w pokoju ;P

atm mam i gram w civilization i panzer general 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chuck Yeager"  taka gierka Electronic Arts z 1992 roku,  niby symulator samolotu myśliwskiego  :)  Pamiętam... godzinami w to grałem, walki powietrzne rlz!  Co prawda grafika taka że trzeba mieć dużą wyobraźnię ale co tam... Chuck  the best jest :D

Popieram mam taka sama ( niedawno zciagnelem :) ) i Actua Soccer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kag nie musisz wierzyc. Za 10 lat sam bedziesz trzymal takie starocie jak Q3 cyz w co tam grasz.

ee nie o to mi chodzilo ;] po prostu nie spodziewalem sie ze tak duzo osob grajacych w starsze gry siedzi na tym forum :D , ja sam zaczynalem granie od asteroids i invadera w salonie wiec jak dla mnie wszystko w normie 8)

 

ps. specjalnie na ta okazje zmiana avatara ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja mam DOOMA 1, Wolfenstein, prehistorik, UGH i taka bardzo stara giera jeszcze z mojego XT nazywa sie bodajże "gato1" jest to symulator łodzi podwodnej, jak na czasy XT to chyba ciekawa ma aż 4 kolory a mianowicie różowy niebieski czarny i biały , przebije mnie ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przygopdowki sierry :) Police Quest 1 z 87 :) No i duuuzo gierek na atari XE 65 i inne... Powiem tak-chociaz zyje od 86 (atari 87/88 :) ) to chcialmby sie urodzic tak w latach 60... Co tu duzo mowic te czasy juz nie wroca :[. A teraz sobie przypominam Supaplexa :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano przebije - ty masz gierki z grafika na CGA, a ja herca :D

 

pod lozkiem mam to co w podpisie - soft dos 3.30, win 1.01, giery: prnce of persia, alley cat itp.

hmm a co powiesz na Electrobody(cos jak robocop) i Jill of the jungle (zaglebista gierka z blondyną w roli głownej) co do sprzętu to ciem bijem bo mam 8086 640Kb ramu hdd 11MB Segate co do grafki nie jestem pewien wiem tylko ze test drive chodzi na tym tak samo jakbys zapuscil na p100 z jakiąś 2Mb kartą q3 arena(o ile wogóle by to poszło)zeby bylo smieszniej na karcie graf ma jakies dwa gniazda typu chinch(composite jak kto woli) no i orginalna beżowa(chyba byla biala, nie ejstem w stanie stwierdzic)klawa firmy Intec ,aaa i ram nie mam w osobnych kosicah tylko chyba ze 30 scalaków na płycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dożucam settlers I na dysku i po spakowaniu 1.44 MB pełny wypas grafika vga z opcją svga, a na dysku na Mazovi(XT) diggera, cos z kotami, gp1, jakieś skakanie ptakiem po kostkach, arkanoid,szachy i inne pierdy.(chyba DIR'a-2 ale to taki wirusek) z gierek na spectruma chyba się nic nie uchowało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Electrobody ROX :) gralo sie gralo oj gralo :). Hehe wczoraj wlaczylem 1 w nocy "na szybkiego" River Raid i skonczylem o 6 gdzies :twisted: :>. To sie nazywa wciagajaca gra:), pewnioe gralbym dalej ale musialem isc do budy :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, większość wymienionych tytułów mam na płytkach. Ze staroci na dysku mam pasjansa (wiekowa gra!!) oraz nieśmiertelnego kłejka III (nie mam czasu grać)Heh, większość wymienionych tytułów mam na płytkach. Ze staroci na dysku mam pasjansa (wiekowa gra!!) oraz nieśmiertelnego kłejka III (nie mam czasu grać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...