Skocz do zawartości
Viperus

Pulpit Zdalny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Złożyłem sobie kompa na serwer-pobierajke, komputer będzie stał sobie na strychu bez monitora itp. łączy się prez wi-fi ale jak go odpale to pierwsze co trzeba będzie zrobić to wbić hasło i się zalogować a bez monitora i klawiatury się nieda z kolei jak zrobie konto bez hasła to nie mogę wejść poprzez pulpit zdalny i co tu zrobić żeby komputer po włączeniu wystartował i połączył się z siecią automatcznie a następnie można było się do niego dostać przez pulpit zdalny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradziłam z tym pulpitem zdalnym http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;pl;315231 :)

Spróbóje szczęścia z UltraVNC ciekawe co on takiego ma czego pulpit zdalny nie ma

 

---------------

VNC już sobie darowałem, ciekawi mnie tylko czy da się zapisywać logi wszystkich logowań na ten mój serv ?

Edytowane przez Miper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie poradziłam z tym pulpitem zdalnym http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;pl;315231 :)

Spróbóje szczęścia z UltraVNC ciekawe co on takiego ma czego pulpit zdalny nie ma

 

---------------

VNC już sobie darowałem, ciekawi mnie tylko czy da się zapisywać logi wszystkich logowań na ten mój serv ?

log zapisywany jest w katalogu UltraVNC pod nazwą mslogon.log

możesz również zapisać log z podglądu zdarzeń: aplikacja -> widok -> filtruj -> źródło zdarzeń - UltraVNC -> OK

następnie: akcja -> eksportuj listę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...