Skocz do zawartości
hcbartek

Zamiana Sieciowek

Rekomendowane odpowiedzi

siema

mam taki oto problem :

jestem uzytkownikiem sieci. Kazdy z uzytkownikow otrzymal sieciowke Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC. teraz bedzie zonk. Administrator podobno nic nie blokuje i ze mamy pelny dostep do internetu, lecz ja nie jestem glupi i wiem, ze mam poblokowane porty (wiem to chociazby z testow programowych i internetowych). na torrentach np mam 1-5 kb/s, ale gdy brat przyjezdza z laptopem to na jego sieciowce smigaja po 100 kb/s. i tak, mam zintegrowana sieciowke nvidii i mysle, ze jesli bym zdolal tam podlaczyc net moze nie mialbym ograniczen. pytanie brzmi - jak zrobic zeby internet dzialal na tejze sieciowce?

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypisz mac siecówki z laptopa. Administratorom sieci takie manewry się jednak nie podobają. Widziałem pozycję w cenniku jakiejś sieci, dotyczącą samowolnej zmiany mac. Kwoty nie pamiętam, była znacznie większa niż miesięczny abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja sieciówka mogę z nia robić co chcę, proste!

Masz 100% racji. Do sieci możesz podpiąć jednak kartę o określionym (np w umowie) adresie mac. Jeśli cennik lub regulamin sieci ogranicza Twoją "wolność Tomku w swoim domku", a do stosowania redulaminu/cennika/umowy dobrowolnie się zobowiązałeś, możesz z sieciówką robić co chcesz pod warunkiem, że nie podepniesz jej do sieci.

Włamanie do sieci / Zmia adresów IP,MAC 	500,00	z vat 610,00

Np tutaj: http://www.hardcom.pl/strona/Internet/internet24.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...