Jump to content
Bartek

Resident Evil 5 Na Pc!

Recommended Posts

Tylko żeby to nie był jakiś niedopracowany port jak w przypadku RE4. Chociaż platforma z której będzie konwertowana to pewnie X360. Wątpię by napisali ją od nowa na PC. Chociaż dobrze by było. Na X360 dopiero co zacząłem ja przechodzić i mam mieszane uczucia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież RE5 jest na silniku MT Framework, czyli tym samym co Lost Planet, DMC4, czy Dead Rising.

Gry te pisane są najpierw na PC, a potem portowane na konsole więc sądzę, że z wersją PC nie będzie problemów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra konwersja, tak jak DMC4. Non stop 60fpsów w teście gry, w teście systemu o dwie klatki mniej... Warto będzie kupić.

 

Niestety sama gra to kalka RE4, którą po dziś przeklinam jako upadek oryginalnej serii. Nie powiem, fajnie się grało w czwórce w dodatkowy tryb na punkty, ale sama idea rozwiązywania zagadek i walki poszła się kochać :(. Tutaj znowu trupy znikają w jakimś bulgocie a prawdziwego zombi nawet nie uświadczymy :/ Do tego tekstury w budynkach rażą ziarnistością - mogli się trochę wysilić i podnieść rozdzielczość.

 

I po co ta reklama I7? Lepiej chodzić już nie będzie... :P

Edited by Aquarium

Share this post


Link to post
Share on other sites

narzekacie narzekacie, ale nie da sie ukryć coop w tej grze jest świetny (miałem okazje z kumplem przejsc gre na X0).

Świetny to był RE 1,2,3 były niezłe zagadki, strach przed lickerami, brak amunicji, dobra fabuła, dwóch zombiaków mogło cie załatwić prawdziwy survival horror, a to zwykła napierdalanka jak left for death, tysiące zombie i amunicji w plcaku tyle co dwóch chłopa by nie uniosło

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktos podczas instalacji tego benchmarka na XP x64 spotkal sie z komunikatem "The system administrator has set policies to prevent this instalation", jestem adminem i jedynym uzytkownikiem tego kompa i cos nie chce mi to zabanglac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RE umarło wraz z przejsciem w 3D. Prawdziwe RE, to były pierwsze 3 częsci na PSX-a z prerenderowanymi tłami, które dużo lepiej budowały klimat, jak ta plastikowa grafika w 3D, no i cała reszta o której już było wspominane była o niebo lepsza w starych częsciach. Dzisiejszy RE, to tak jak już ktoś wspomniał zwykła bezmózgowa siekanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze RE to jednak te z Gamecuba - remake jedynki z piękną grafą oraz RE Zero, które wprowadziło rozgrywkę dwoma bohaterami na raz. Nie ograniczono się tylko do wspólnej walki lecz zastosowano tą kombinację do rozwiązywania zagadek i ta część według mnie będzie chyba najciekawszym Residentem. Jest jeszcze RE: CV, które też było w trójwymiarze, ale w oryginalnej konwencji, więc samo zastsowanie 3D takie destrukcyjne nie jest ;) Również zgadzam się, że 4 i 5 nie zasługują na tytuł RE i naprawdę nie piodoba mi się droga którą obrała ta legendarna seria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...