Skocz do zawartości
Bartek

Resident Evil 5 Na Pc!

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziły plotki i proszę

 

najpierw NBA 2k9 teraz to..... Capcom wyciąga ręke do graczy pc /Street Fighter Bionic Commando Devila May Cry/ Nie odrzucajmy jej/ nie kradnijmy, pokażmy ze na pc tez można zarobic

 

 

http://www.gram.pl/news_8g3qJOy3_Capcom_ma..._2009_roku.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby to nie był jakiś niedopracowany port jak w przypadku RE4. Chociaż platforma z której będzie konwertowana to pewnie X360. Wątpię by napisali ją od nowa na PC. Chociaż dobrze by było. Na X360 dopiero co zacząłem ja przechodzić i mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież RE5 jest na silniku MT Framework, czyli tym samym co Lost Planet, DMC4, czy Dead Rising.

Gry te pisane są najpierw na PC, a potem portowane na konsole więc sądzę, że z wersją PC nie będzie problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra konwersja, tak jak DMC4. Non stop 60fpsów w teście gry, w teście systemu o dwie klatki mniej... Warto będzie kupić.

 

Niestety sama gra to kalka RE4, którą po dziś przeklinam jako upadek oryginalnej serii. Nie powiem, fajnie się grało w czwórce w dodatkowy tryb na punkty, ale sama idea rozwiązywania zagadek i walki poszła się kochać :(. Tutaj znowu trupy znikają w jakimś bulgocie a prawdziwego zombi nawet nie uświadczymy :/ Do tego tekstury w budynkach rażą ziarnistością - mogli się trochę wysilić i podnieść rozdzielczość.

 

I po co ta reklama I7? Lepiej chodzić już nie będzie... :P

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzekacie narzekacie, ale nie da sie ukryć coop w tej grze jest świetny (miałem okazje z kumplem przejsc gre na X0).

Świetny to był RE 1,2,3 były niezłe zagadki, strach przed lickerami, brak amunicji, dobra fabuła, dwóch zombiaków mogło cie załatwić prawdziwy survival horror, a to zwykła napierdalanka jak left for death, tysiące zombie i amunicji w plcaku tyle co dwóch chłopa by nie uniosło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos podczas instalacji tego benchmarka na XP x64 spotkal sie z komunikatem "The system administrator has set policies to prevent this instalation", jestem adminem i jedynym uzytkownikiem tego kompa i cos nie chce mi to zabanglac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE umarło wraz z przejsciem w 3D. Prawdziwe RE, to były pierwsze 3 częsci na PSX-a z prerenderowanymi tłami, które dużo lepiej budowały klimat, jak ta plastikowa grafika w 3D, no i cała reszta o której już było wspominane była o niebo lepsza w starych częsciach. Dzisiejszy RE, to tak jak już ktoś wspomniał zwykła bezmózgowa siekanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze RE to jednak te z Gamecuba - remake jedynki z piękną grafą oraz RE Zero, które wprowadziło rozgrywkę dwoma bohaterami na raz. Nie ograniczono się tylko do wspólnej walki lecz zastosowano tą kombinację do rozwiązywania zagadek i ta część według mnie będzie chyba najciekawszym Residentem. Jest jeszcze RE: CV, które też było w trójwymiarze, ale w oryginalnej konwencji, więc samo zastsowanie 3D takie destrukcyjne nie jest ;) Również zgadzam się, że 4 i 5 nie zasługują na tytuł RE i naprawdę nie piodoba mi się droga którą obrała ta legendarna seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...