Skocz do zawartości
Bartek

Resident Evil 5 Na Pc!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem natury technicznej przy ostatnim bosie.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Problemik"
Przy ostatnim bosie - etap w samolocie - gra wyrzuca mnie na pulpit (program wykonal nieprawidłową bla bla bla) w momencie gdy Wesker zaczyna dusić Jill. Dwa razy mi się to zdarzyło - dokładnie w tym samym momencie. Czym to może być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przejscie dostajesz stroj clubbin (sheva) oraz safari (chris), kolejne dwa (tribal sheva i stars chris) dostajemy za przejscie gry plus zdobycie emblems bssa (30 dla sheva i 25 dla chrisa),

nie wiem jak zdobyc te 2 na screenie,

 

edt:

wygooglowalem, te kostiumy sa tylko w wersji Resident Evil 5: Gold Edition i niestety nie wyjda na PC :angry:

Edytowane przez a.y.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a właśnie co wyłączyłem RE 5 w wersji PC. 1680x1050 + AAx8 i stale 60 FPS. Pierwszy raz przechodziłem grę w wersji na X360, ale na PC rzecz jasna wygląda to nieco lepiej. Sama gra do najgorszych nie należy. Fakt klimatu brak, ale grywalność bardzo przyzwoita. Tak jak to było zresztą z Resident Evil 4. Ciekaw jestem czy jeszcze ujrzymy coś z serii. Szczerze to nie pamiętam zakończenia 5 dlatego odświeżam sobie w wersji PC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz naprawilem, pomoglo wylaczenie we wlasciowsciach skrotu do gry kompozycji wizualnych oraz kompozycji pulpitu,

 

jeszcze pytanie, da sie odblokowac te kostiumy czy to tzw. fake ?

 

To nie jest fake ... dokładnie ten sam jej ubiór odblokowałem po przejściu gry i nabiciu pewnych punktów - już nie pamiętam co trzeba było zrobić poza przejściem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytalem to sa tylko 2 stroje do odblokowania:

 

 

 

ten po przejsciu gry:

 

Dołączona grafika

 

oraz ten po przejsciu gry i zdobyciu 30 emblematow BSSA:

 

Dołączona grafika

 

 

 

gdybys sobie przypomnial to napisz co trzeba zrobic aby odblokowac te 2 stroje ktore podalem wyzej bo na google podaja ze w wersji PC sa one niedostepne, link: Resident Evil 5: Alternative/Gold Edition jako cztery dodatki DLC lub wersja pudełkowa. Ale nie na PC... / CD-Action online

 

Na początek przyszłego roku Capcom szykuje reedycję gry Resident Evil 5, która ukaże się pod nazwą Alternative/Gold Edition w pudełku, lub jako... cztery oddzielne DLC. Kłopot mają tylko PC-towcy - na razie nie ma planów związanych z blaszakiem.

 

tutaj screen dla 18+ ;)

 

Dołączona grafika

 

Edytowane przez a.y.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytalem to sa tylko 2 stroje do odblokowania:

 

Ktoś głupoty pisał, bo miałem tą grę i "strój biurowy" odblokowałem dla ww. pani. (bez cheatów czy modyfikacji)

 

gdybys sobie przypomnial to napisz co trzeba zrobic aby odblokowac te 2 stroje ktore podalem wyzej bo na google podaja ze w wersji PC sa one niedostepne,

 

Google kłamie :] (swoją drogą na stronie którą podałeś nie ma mowy o stroju "okularnicy" ... natomiast stroju z tą czerwoną chustą nie widziałem, więc nie potwierdzę ani nie zaprzeczę że jest na PC)

 

Pamiętam że po przejściu gry jeszcze raz przechodziłem by nabić więcej punktów. Rozbijałem też emblematy BSAA. Po tym wchodzisz na opcje gdzie za punkty odblokowywujesz różne rzeczy (nie tylko stroje). Akurat strój "biurowy" łatwo było odblokować ... natomiast ten "dziki" jeszcze czegoś wymagał, więc poprzestałem na tym pierwszym.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje.

W ostatnim CDA rzucili tę grę.

Problem mam taki, że nie widzę cut-scenek tych na silniku gry w jej trakcie.

Zna ktoś rozwiązanie takiego problemu?

 

EDIT:

Problem rozwiązany: pomógł format i reinstalka systemu.

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2011 o 15:39, Devil napisał:

Nie wiem jak u Ciebie z tym jest, ale u mnie obsługuje 4 rdzenie podczas gry na poziomie 15%. Win7 x64, a gram pod DX10. Wersja z gazetki CDA:

 

Jeśli masz użycie procesora na poziomie 15 % to znaczy że karta graficzna ogranicza Ci wydajność (15% to mniej niż 25% czyli nawet jak ustawiłbyś koligację na jeden rdzeń, to nie zostałby wykorzystany w 100% - sprawdź). U mnie użycie było ~37% CPU (średnio, bo są wyskoki ponad 40%) . Tyle samo klatek miałem w benchmarku na dwóch rdzeniach co na czterech. Dopiero przełączenie na jeden rdzeń pokazało spadek fps a użycie tego pojedynczego rdzenia na wykresie było 100% (menedżer pokazywał 25%, bo zawsze pokazuje obc. całego CPU). To że obciążenie masz tak rozrzucone na 4 rdzenie, nie znaczy że gra na prawdę je wykorzystuje (też mam rozrzut na 4 rdzenie przy koligacji ustawionej na cztery - sztuczne rozbijanie)

 

Do testów procesora ustawiamy niską rozdzielczość, wyłączamy AA i synchronizację.

 

Ja testy robiłem w 800x600 (niżej się nie dało ustawić), AA w sterownikach "wg. aplikacji" a w grze na wyłączone. AF w sterownikach na x2. Sync OFF.

 

ps. ja użyłem darmowego benchmarku - wątpię by engine był inny niż w wersji pełnej

 

By ustawić niższą czułość myszy niż umożliwia menu gry, wchodzimy do pliku konfiguracyjnego gry:
C:\Users\NaszaNazwaUsera\Documents\CAPCOM\RESIDENT EVIL 5\config.ini

i zmieniamy:
[GAME]
MouseBaseSpeed=2.000000

na:
[GAME]
MouseBaseSpeed=0.500000

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...