Skocz do zawartości
pysiul86

Jaka Karta Graficzna Do Kwoty 250 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór prosty...masz ściśle określoną kwote do 300zł bierz tego HD3850 z aukcji...możesz dołożyć 30zł to szczerze mówiąc wziąłbym tego HD3870 z forum bo to już karta pokroju 9600GSO/8800GT a więc wydajniej niż HD3850 i do tego masz fajne chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnią się jedynie domyślnymi taktowaniami rdzenia/pamięci.

HD3870 to podkręcony 105Mhz(rdzeń)/ok. 600Mhz(pamięć) HD3850 (porównuje tutaj karty na DDR3), no i jeszcze HD3870 może występować z DDR4 (jeżeli się mylę to mnie poprawcie).

Ja bym brał tego Powercolora co podałem wcześniej który jest fabrycznie podkręcony prawie do taktów HD3870.

Edytowane przez emilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie przymierzam do zakupu grafiki za 300zl tylko upatrzylem sobie cos takiego, czekam az cena nieco spadnie w dol(tylko dolar cos nie chce wspolpracowac :D).

 

Bo karta ma wydajnosc jak HD3850 z tym ze to nowasza architektura, z tym chlodzeniem ponoc jest bardzo cicha i ma nienajgorszy potencjal o/c. Cieakwa alternatywa wedlug mnie.

 

Sam myslalem o tym radku z allegro, ale czasem oszczednosc paru zlotych nie poplaca. Jakos watpie w gwarancje sklepiku z drugiego konca polski ktory moze zniknac za pol roku. Szczegolnie ze wiekszosc producentow grafik nie ma jakiegos serwisu i reklamacje musza isc via punkt zakupu, tam z koleji do hurtowni(przynajmniej takie mam doswiadczenia, ale juz nie pierwszej swierzosci). A na allegro mozna trafic takie kwiatki z nieoficjalnego importu, szczegolnie dotyczy to starszego sprzetu i lezakow z zachodnich sklepow. jedynym gwarantem wowczas jest sklep, a jak ten zniknie to kicha. Wiem ze to kupa pesymizu, ale lepiej dmuchac na zimne a grafiki nie sa w czolowce niezawodnsci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co zakupiłem sobie tą kartę grafiki myślę ze to będzie dobry wybór i najlepszy z tych wszystkich

 

http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=7695

 

kupiłem ja za 300 zł i sadze ze będę zadowolony.

Hd3870 to nie najgorszy wybor,.

 

EDIT cos mi sie rabnelo z tym rozmiarem pamieci :)

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...