Skocz do zawartości
Slayer

Co w najbliższym czasie zmieniacie w swoich PC?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w planie kilka rzeczy. Po pierwsze sprzedac ten ram i kupic 2x256 twinmosa 400, po drugie kupic dysk caviar/western digital 80 gb 8 mb cache, po trzecie zmienic chlodzenie na jakies dobre wc. Teraz zastanawiam sie jeszcze nad kolejnoscia zmian, ale chyba tak jak przedstawilem tutaj. Moze ktos ma jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam juz przesiadke ze starej plyty opartej na KT133A i sdrach na ASUSA A7N8X i 2*256mb 333mhz ddr brakuje mi tylko procka ktorego po zastrzyku swiatecznej gotowki zakupie :D

mozliwe iz jak dostane jeszcze troche kasy za stare czesci to kupie sobie jakas dobra klawiature logitecha 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najprawdopodobniej zmienię płytę główną, procek, ram na ddr, kartę graficzną (albo GeForce 2Ti, albo jakiś tańszy ale dobry Radeon). Potem jak kasy zostanie, to przyda się 19' monitor, być może większa obudowa do płyty głównej (w mojej jest w pizdu ciasno). A na dalsze plany to juz zostaje wymiana CD-ROMu (moze DVD albo jakis szybki firmowy CD bo z moim wytrzymac sie juz nie da), potem wymiana nagrywarki na szybszą (8x to zdecydowanie za mało), i twardy dysk (8gb... hahaha windowsa sztalne i mi miejsca brakuje). Tak podsumowując, tom musiałbym cały komp zmienić, ale tak na raz, to kasiorki nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z braku duzej ilosci kasy wymienie Rive na GF2MX...Niedawno kupilem 256 megs ramu, i nic wiecej nie planuje narazie oprocz ciaglych modyfikacji wygladu :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj config:

d1200

k7s5a

256 ddr 333mhz twinmos

szajsung 40gb

lg 40/12/40

gf2 mx200 32mb

 

nooo... i najlapiej wymienil bym tego gf na radka 9100, a poozniej plyte...

czy oze najpierw plyte a pozniej grafe :?: co waszym zdaniem wyienic najpierw a z czym ie wtrzyac :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim configu wszystko mi leży oprócz tego procka. Po stracie P4 3 Ghz nie umiem się przyzwyczaić. W maju będe miał nowego Althlonka ok 2.1 Ghz. Ram mi chyba wystarczy :) (896 MB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wlasnie zamowilem Creative Inspire 6700 + Sound Blaster Live! 5.1

jeszcze tylko mikser Vestaxa i starzy sie wyprowadzają do piwnicy bo wątpie zeby wytrzymali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to identyko jak ja :)

Jutro albo za 2 dni bede mial takiego Caviarka.. Potem sprzedaje to co mam aktualnie i stac mnie np. na bude Chieftec'a. Potem zbieram na R9500 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he kurde co za zmiane .....ja sie uciesze jak jakims cudem dorwe dodatkowa kostke ramku 256mb 333 albo wymienie te co mam na jakies lepsze ...mam vdaty (no name) a i buduje wc czyli wymienie chlodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipiec -sierpień wymianiam najprawdopodobniej CAŁY sprzet z podpisu. Pomijam tutaj mysz Microsoftu- wcisnę mojego radiowego A4TECH-a :)Powód? Sprzedam sprzet dla siostrzeńca .....z zyskiem ( niedużym ;)) :P No co-chłopak będzie miał za to 120 GB gierek i support techniczny ode mnie :D

 

Gryzę się, czy przejść na platformę na AMD XP ( niedoczekam na czas Hammera), bo P IV jest i będzie dalej cholernie drogie....chyba, że wpadnie jakaś okazja ( używany P IV 1.8 Ghz Northwood czy więcej ). NIe wiem- poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...