Skocz do zawartości
Milo

Nvidia PRZEGIEŁA!!!Zaczyna się walka ATI vs Nvidia

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytajcie to i podzielcie sie opiniami to już mnie całkiem dojeba.... po prostu Nvidia FACK!!!!!!

 

Współpraca EA i nVidii

 

nVidia i znany producent gier komputerowych, Electronic Arts, podpisały umowę o współpracy. Obie firmy mają wspólnie pracować nad takimi grami jak Madden Footbal, Command & Conquer, James Bond 007, Tiger Woods PGA Tour czy Battlefield 1942. Na mocy umowy, nVidia będzie jedynym dostawcą sprzętu dla EA. W zamian gry mają być optymalizowane dla układów nVidii, a także mają wykorzystywać funkcje dostępne jedynie w GeForce'ach. nVidia zostanie także dystrybutorem OEM niektórych gier EA. Będą one dostarczane najprawdopodobniej z kartami i komputerami wykorzystującymi układy nVidii.

 

zródło www.twojepc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam wszystko jedno, i tak nie na moja karte beda optymalizowac..

 

trzeba bylo nie kupowac ati, a nie teraz marudzi.

 

 

BTW bedzie dzialac na ati, ale wykorzystywac rozszerzone instrukcje gfFX, ktorych ati by i tak nie wyswietlilo (chyba r400). Tylko dobrze dla gier, bo beda ladniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady> Nikt nie twierdzi ze dana gra nie pojdzie na sprzecie konkurencji, a to ze "zolty bedzie bardziej zolty" na nVidii niz Ati coz zapewne doczekamy sie podobnych dzialan ze strony Kanadyjczykow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol zobaczymy co z tego wyjdze :D

moze nowy NFS bedzie mial na pudelku informacje "gra wspolpracuje tylko odkurzaczem FX" :lol: :lol: :lol:

juz widze te zatyczki do uszu sprzedawana razem z nowym C&C :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol zobaczymy co z tego wyjdze  :D 

moze nowy NFS bedzie mial na pudelku informacje "gra wspolpracuje tylko odkurzaczem FX"  :lol:  :lol:  :lol: 

juz widze te zatyczki do uszu sprzedawana razem z nowym C&C  :lol:  :lol:  :lol:

do NFS to by pasowało, wiatraczek da takie fajne efekty dźwiękowe np. przy przyspieszaniu że EAX i inne sie chowają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh - już widze ye banany na pysku "jee pier. Ati dostaje w dojpe :)", a posiadacze Ati "skór...NV".

 

Moje osobiste zdanie na temat Ati vs NV - Ati robi karte to testów i do programów urzytkowych itp., a NV robi karty głównie do gier, bo jakby nie patrzeć to w testach NV dostaje w dojpe, ale gdy robią test w grze to jest magiczne 180 stopni i Ati dostaje baty. Nic - poczekam, aż któraś z firm padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj macie o całkiem fajnie zapowiadającej sie grze S.T.A.L.K.E.R

 

Dyskryminacja posiadaczy kart ATi?

 

Nowy, bardzo obiecujący shooter 3D S.T.A.L.K.E.R ma wesprzeć akcję promocyjną giganta z Santa Clara "NVIDIA The Way It's Meant To Be Played". Ekipa pracująca nad grą bierze sobie to mocno do serca. Grafika powstaje w całości na sprzęcie Nvidii (NV35), który developerzy bardzo sobie chwalą. Bliska współpraca z Nvidią ma spowodować, że finalny produkt rzeczywiście będzie faworyzował karty tego producenta. W wywiadze dla 3DGpu Oles V. Shishkovtsov zadeklarował, że S.T.A.L.K.E.R będzie chodził płynnie zarówno na topowych kartach ATi jak i Nvidii, jednak część efektów będzie zarezerwowana wyłącznie dla jednej firmy. Ponadto kod ma być zoptymalizowany dla kart NV, które będą osiągać w benchmarkach nieco wyższe wyniki.

 

zródło www.twojepc.pl

 

PS.Kaeres dzieki za poprawke pisałem na szybkiego i wiesz jak to jest sam bym nie zauważył.A co do Half-Life 2 to ja myśle że to jest plotka a co do wypowiedzi paru osub w tym topicu to wiecie co może i dla was jest fajnie ale gracz nie powinien wybierac którą karte ma kupić tylko dlatego że chcem grać np w Metal Gear Solid 2 (zrobili taki przekręt że działa tylko na kartach Geforc a jak już sie uruchomi na Ati to grafika jest do...) albo w Half-Life 2 raczej powinien wybierac miedzy wydajnośćiom i opłacalnośćiom przecież to co robi Nvidia to jest żałosne i dla mnie ona już sie stoczyła na samo dno żeby posuwać sie do spraw oszustwa nie mają pomysłu na dobrą karte to niech siedzą cicho a nie wyjezdzają z jakimis przekupstwami po prostu już chce mi się żygać nią dobrze że zmieniłem karte!!!! ATI POWER!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol zobaczymy co z tego wyjdze  :D 

moze nowy NFS bedzie mial na pudelku informacje "gra wspolpracuje tylko odkurzaczem FX"  :lol:  :lol:  :lol: 

juz widze te zatyczki do uszu sprzedawana razem z nowym C&C  :lol:  :lol:  :lol:

do NFS to by pasowało, wiatraczek da takie fajne efekty dźwiękowe np. przy przyspieszaniu że EAX i inne sie chowają

beda do gry dodawac cus takiego, ze wiatrak ebdzie rpzyspieszal do 7000 obrotow, gdy woz bedzie zwiekszal speeda i do powiedzmy 3k jak ebdzie zwalnial ;p

 

:lol:

 

nvidia suxx ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gowniana firma to i gowniane metody.Zycze losu 3DFx-a.

Tylko, że to właśnie nVidia wykończyła 3dfx, a potem go przejęła ... acha i dlaczego <span style="color:red;">[ciach!]</span>iana :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze Ati podpisze umowę z wieksza iloscia firm niz nvidia , i wtedy baj baj

Troche głupio jakby musieli kasę wywalać na takie praktyki... Na razie konsolowcy zazdrościli nam tego, że nie ma gier pd określone komputery. Ale takiego scenariusza raczej sobie nie wyobrażam.

 

P.S. A może by tak emulator NV na ATI ??? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gowniana firma to i gowniane metody.Zycze losu 3DFx-a.

Tylko, że to właśnie nVidia wykończyła 3dfx, a potem go przejęła ... acha i dlaczego <font color="#FF0000">[ciach!]</font> :roll:
historia lubi sie powtarzac :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi to na ręke ta cala sytuacja

imo taka sytuacja , graczą nie jest na ręke , bez roznicy by bylo gdyby to tylko te gry , ale na tym sie nei skonczy , teraz walka sie zacznie i w koncu sie okaze ze 50/50 gier bedzie na nvidie a druga na Ati , a tego chyba nie chcemy nie ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Nvidia & Ati peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gowno prawda ..nawet jesli beda te gry optymalizowane nie wiem jak pod NV to Ati i tak swietnie da sobie w nich rade ... a dlaczemu jak było mowione ze doom bedzie robiony tak jakby pod ATi nie było tej "wojny" ja osobiscie w zadnym razie nie jestem za NV i jestem pewien ze ten ruch nazwijmy go gowniany i tak jej nic nie da ...bo kogo w tej chwili stac na GFFX ?? a nawet jak juz bede te karty popularne to ati bedzie juz obsługoiwac to co trzeba ...nie ma o co sie bac ati tak sobie by nie dała łatwo napluc w kasze ...albo to wszytsko bujda albo za kilka dni cos od ati usłyszymy bo tak jak my oni tez by tego ruchu nie przemilczeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...