Skocz do zawartości
ghoscik

Komputer Nie Da Się Wyłączyć Bez Wyjęcia Kabla Zasilającego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem a mianowicie dzisiaj po powrocie do domu zastalem nieciekawy widok tj. komputer byl pod zasilaniem, palily sie wszystkie diody do tego cd-rom sam wyjechal a z zasilacza dochodzil dziwny dzwiek. Okazalo sie ze zasilacz zakonczyl swoj zywot ale na szczescie nie pochlonal mojego komputera chociaz nie tak do konca... teraz po zmianie na zastepczy (poki nie kupie nowego) komputer... nie da sie wylaczyc. Daje normalnie w systemie aby sie wylaczyl co teoretycznie robi ale gdy juz ma sie wylaczyc to sie resetuje, ogolnie jakby mi przycisk power zamienil sie w reset. Nie mam pojecia co to moze byc. Sprawdzalem w biosie i przycisk jest ustawiony na to aby sie wylaczal itp ogolnie ustawilem biosa na defaultowa konfiguracje po tej awarii ale... hmmm, jakies propozycje? Prosilbym bardzo, moze to wina zasilacza nowego? Poprzednio mialem codegena a teraz takiego raczej no-name aby sprawdzic czy dziala. Czy po wymianie ten problem moze zniknac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego tematu ale mam problem z resetami komputera... caly czas czekam na nowy zasilacz ale jakis gosc z allegro leci sobie ze mna w kulki no ale mniejsza o to. Czy resety komptera moga byc spowodowane przez karte dzwiekowa? Pamietam ze kiedys mialem taki przypadek ze przykladowo z wkrecona i podlaczona karta dzwiekowa nie moglem grac w counter-strike, wchodzilo mi do menu ale jak chcialem do gry to juz od razu reset. Tak teraz mam z kilkoma grami tyle ze na innym kompie... czy mozliwe aby moja zintegrowana stara dzwiekowka byla jakos niezoptymalizowana do tych nowych gier? Specyfikacje piecyka mam w podpisie jakby co... A co do gier w ktorych mam resety to Red Alert 3, tak gdzies moze po 30min grania, Runes of Magic, Company of Heroes... w tych dwoch ostatnich moge wejsc do menu ale automatycznie jak sie juz gra zaladuje i ma wejsc do misji do jest zgrzyt (przyciecie) dzwieku i reset... Postaram sie dzisiaj pozyczyc inny sprawy zasilacz ale wlasnie pytanie czy karta dzwiekowa moze miec cos tutaj do tego?

 

edit:

 

http://img.wklej.org/v/19194ss.jpg chyba mi sie "lekko" procek grzeje...? hehhhh o co chodzi? po odpaleni abit-eq mam syrene wydobywajaca sie z glosnikow;\\\\\\\\ jak to mozliwe ze pokazuje temp procka jako 208 stopni?!

Edytowane przez ghoscik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...