Skocz do zawartości
Scyzor 663

Potrzebny Moderator? Tak!

Rekomendowane odpowiedzi

Jako poprzednik w 100% popieram kandydature miguela. Chłop się zna na rzeczy i zawsze robi dobrą robotę. Nie ma się co zastanawiać czy go obsadzić, czy nie, bo normalnie wam spadł jak z nieba z tą chęcią bycia modem.

 

miguel: nie nazywałbym tej roboty zaszczytem. to żmudna robota, ciągle robisz to samo, bo nooby ciągle robią te same błędy, dziękuję słyszysz rzadko, a wymiernych korzyści z tego nie ma poza satysfakcją z pomagania w utrzymywaniu poziomu na jednym z najfajniejszych forów o oc w polsce (szczytny cel) Jak i tak spędzasz dużo czasu na forum, to moim zdaniem to dobry pomysł. Ja niestety przyhamowałem z moją obecnością na forum i widziałem, że nie robię swojej roboty dobrze, więc zrezygnowałem. Teraz nowy szeryf jest potrzebny żeby zrobić porządek z tym burdelem, bo bałagan jest jak nigdy wcześniej Wprowadziłem liberalniejsze zasady w co kupić + nowe generacje dzieci neo + ogólna apatia i leń wśród modów na forum (w końcu każdy ma życie osobiste z którym trzeba coś robić zamiast poprawiać topiki na forum) = katastrofa. Jak masz energie to zmienić to życzę powodzenia i masz moje błogosławieństwo i jak już zostaniesz modem to tresuj tępych i niereformowalnych. :kijem:

Pozdrawiam.

 

PS. Zdejmijcie mi tą rangę moda działu.

PS2. Fajnie że ktoś się tak zbuntował w dobrej sprawie i zrobił ten temat. Szacunek, ale druga strona medalu jest taka, że administracja powinna zauważyć i rozwiązać problem już dawno. Zwłaszcza że rozwiązanie (chętny do pomocy miguel) było pod nosem.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wymiernych korzyści z tego nie ma poza satysfakcją z pomagania w utrzymywaniu poziomu na jednym z najfajniejszych forów o oc w polsce (szczytny cel) Jak i tak spędzasz dużo czasu na forum, to moim zdaniem to dobry pomysł.

Moim zdaniem, to właśnie PurePC jest najlepsze :).

 

"Labiczek" się nie umywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...