Skocz do zawartości
crategus

Niebo w Piekle MOD :P - poczatki

Rekomendowane odpowiedzi

Witka. Tak mi przyszlo do glowy, ze pokaze co tam w domu zmajstrowalem- uprzedzam- to dopiero poczatki, pare rzeczy musze dopracowac... a dokladniej "opakowanie" na WC (bedzie malowanko)- jest sklejone na predce, no i wrzucic 2 katodki, ktore mam nadzieje niedlugo otrzymam (red & blue - wtedy nazwa moda bedzie miala odzwierciedlenie "rzeczywistosci" :P). Takze czeka mnie wymiana paru prototypowych elementow, ktore wcisnalem do testow (vide chlodzenie gfx) :P

Tak wiec bardzo wczesna alpha 'Niebo w Piekle' MOD'a:

http://www.mazancowice13.republika.pl/crat/comp/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki - mod mi sie bardzo podoba - kilka pytanek

 

co to za buda ?? condonszajs ?? niezle wyglada a rozgladam sie caly czas za czyms co by hardcore'owo przerobic - a mam juz zaplanowane wszystko :D

 

 

z czego widzialem , to zes wybrechtal na suficie budy dziure jakby otwieraczem do konserw - troszke to razi ;)

 

rheobus jest pieeeekny - wlasna robota?? jak tak to klaniam sie nisko

 

ten wentyl widze ze ostre swiatlo daje - nonsensem byloby dokladanie niebieskiej katodki - proponuje jakas zielona (kupilem sobie i powiem ze jest zajebista)

 

ogolnie pozytyff tak jak bym mial oceniac , to 8/10 - spodobala mi sie buda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki - mod mi sie bardzo podoba - kilka pytanek 

 

co to za buda ?? condonszajs ??  niezle wyglada a rozgladam sie caly czas za czyms co by hardcore'owo przerobic - a mam juz zaplanowane wszystko :D

 

 

z czego widzialem , to zes wybrechtal na suficie budy dziure jakby otwieraczem do konserw - troszke to razi ;)

 

rheobus jest pieeeekny - wlasna robota?? jak tak to klaniam sie nisko

 

ten wentyl widze ze ostre swiatlo daje - nonsensem byloby dokladanie niebieskiej katodki - proponuje jakas zielona (kupilem sobie i powiem ze jest zajebista)

 

ogolnie pozytyff  tak jak bym mial oceniac , to 8/10 - spodobala mi sie buda

buda sie nazywala linkword, szajs jakis ale z zewnatrz nawet elegancko zrobiona :) po wymianie zasilacza nie mam do niej zastrzezen :P

rheobus moja robota.

na dziure w suficie mialem 5 minut :>

tak jak mowilem, to narazie super wczesna alpha- wszystko do poprawek i dopieszczenia :)

wentyl- ehhh wiadomo, zawsze wychodza ledy za jasno na zdjeciach- katodka musi byc (dwie :P - dol czerwony, gora niebieska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buda sie nazywala linkword, szajs jakis ale z zewnatrz nawet elegancko zrobiona :) po wymianie zasilacza nie mam do niej zastrzezen :P

ile ten "szajs" kosztuje ??? ;)

 

rheobus moja robota.

klaniam sie ! swietna robota !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: Nic nie widze nic nie slysze........... 8O

pewnie limit zuzylem :twisted: :twisted: :twisted:

 

Ladne to :twisted:

Ciekawe co ludzie o mojej powiedza :wink:

jeszcze tylko pare szczegolow musze wykonczyc

i djHAKI--siatka-blue-red----MOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: to sie dogadaliscie ;)

Sorry, za ten lol :)

Jednak jakbym zmienil diody w Rheo swoim to bedzie za niebiesko. Zostaja czerwone :)

no fakt... niebieska budka.... co za duzo to niezdrowo.

ja chce lcd ! ;)

niebieska buda, niebieska katoda, z USA jedzie komplet niebieskich kabelkow do HDD i Flopa :) jakbym dal niebieskie ledy wszedzie to bym zwariowal :)

Tak jest Cool, ale to nie kuniec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)rheobus jest pieeeekny - wlasna robota?? jak tak to klaniam sie nisko (...)

rheobus moja robota.

 

Ja sie dokladam do uklonow B3TONA i mam pytanko: Skad brales pokretla, bo zrobilbym to bez problemu, tylko nie wiem gdzie te galki zdobyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

(...)rheobus jest pieeeekny - wlasna robota?? jak tak to klaniam sie nisko (...)

rheobus moja robota.

 

Ja sie dokladam do uklonow B3TONA i mam pytanko: Skad brales pokretla, bo zrobilbym to bez problemu, tylko nie wiem gdzie te galki zdobyc.
Najczesciej w sklepach Elektronicznych.

W Krakowie jest taki jeden w budynku Elbudu, bardzo dobrze zaopatrzony w takie rzeczy. Tam swoje kupowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

(...)rheobus jest pieeeekny - wlasna robota?? jak tak to klaniam sie nisko (...)

rheobus moja robota.

 

Ja sie dokladam do uklonow B3TONA i mam pytanko: Skad brales pokretla, bo zrobilbym to bez problemu, tylko nie wiem gdzie te galki zdobyc.
Najczesciej w sklepach Elektronicznych.

W Krakowie jest taki jeden w budynku Elbudu, bardzo dobrze zaopatrzony w takie rzeczy. Tam swoje kupowalem :)

dokladnie- w elektronicznym za pare groszy... moje sa akurat cale czarne- plastikowe, ale wygladaja porzadnie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie- w elektronicznym za pare groszy... moje sa akurat cale czarne- plastikowe, ale wygladaja porzadnie :>

Moje sa Alu i kosztowaly cos okolo 9zl/szt. jesli mnie pamiec nie myli :D

Ale sie za nimi uchodzilismy z sir Afeenem

Kosztowały 8zl za sztukę, z tym że teraz nie maja ich w tym sklepie :( (sorry DML)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie- w elektronicznym za pare groszy... moje sa akurat cale czarne- plastikowe, ale wygladaja porzadnie :>

Moje sa Alu i kosztowaly cos okolo 9zl/szt. jesli mnie pamiec nie myli :D

Ale sie za nimi uchodzilismy z sir Afeenem

No i wlasnie o takie mi chodzi- takie co wygladaja jak toczone, delikatnie blyszczace. Narazie spotkalem tylko plastiki jakies kijowe, a w domu mam ze starego radia takie cos, tylko za male- 10mm srednicy. Nic...Bede szukal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...