Skocz do zawartości
PoGo

Xbox360 Czy Ps3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz mi wyjaśnić po co wklejasz ten same linki w dwóch tematach? Ja rozumiem, że zarejestrowałeś się tylko, żeby wstawić parę odnośników do swojej strony, ale bez przesady. 

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem slimki (12gb) od jakiegos miesiaca. Po dostaniu od znajomego psplus, nie musialem czekac nawet 5min, zeby jendak wlozyc do konsoli dysk 320gb :).

 

Mam za soba gry jak MGS4 i Heavy Rain, czyli praktycznie to, co glownie chcialem zagrac na ps3. Na szczescie od razu pojawil sie tytul Dragons Dogma, ktory jest chyba jednym z najlepszych crpg w jakie gralem :d. Nigdy bym nie powiedzial, ze zagram w tego rodzaju tytul na ps3, zwazywszy na to, ze na pc nie moglem sie przemoc do skyrima, czy fallouta 3. Panowie, MIOD jesli ktos nie gral. Szkoda ze wydajnosc jest tak slaba (yh, gra chodzi gorzej anizeli na xklocku) walki bywaja malo plynne smigajace w olsniewajacych 20fps, ale da sie przezyc :).

 

Pisze glownie tu dodatkowa adnotacja o ps4, bo zdaje sie ze moj kierunek w elektronicznej rozrywce bedzie szedl jednak od tego miejsca w strone konsol. Rozumiem, ze:

- po premierze ps4 bedziemy mogli grac poki co w gry tylko wydane na ps4? Chyba nie ma tego bardzo duzo. Wiekszosc premier przewidzianych jest na 2014r. A wsparcie starszych tytulow na nowej konsoli to temat na pozniej? (Wizja odpalenia dragons dogmy raz jeszcze przy 60fps jest bardzo obiecujaca)

- ktos juz wie ze na pewno kupuje wraz z premiera? Jesli tak to co przemawia za, jesli nie, to dlaczego;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za? Chyba większość: mocniejsze bebechy, mniejsza cena, exy. I najważniejsze: PS4 będzie dostępne od razu, na X1 musimy czekać. Microsoft ma w ręku na razie tylko jednego asa: tytuły ma wyłączność. No i niewykluczone, ze pad nadal będzie wygodniejszy chociaż nowy dual shock wygląda obiecująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...