Skocz do zawartości
Tompior

Jakie Dvd (stacjonarne) Za ~~200zł?

Rekomendowane odpowiedzi

to usb to taka kicha trochę, pamiętam, że się to mocno przycinało jak puszczałem z pen drajwa, może w tym bellwoodzie to poprawili.

dla tego trzeba mieć pewność że dvd ma usb 2.0. większość dvd miało 1.1, choć teraz to się już zmienia. szybkość pendriva też jest ważna ale chyba większość penów spełnia wymagania. Ja mam philipsa dvp3264 i strasznie wygodne jest oglądanie filmów z pena. (Nic nie wypalam, nie używam nero itd.) Ale to dvd nie jest najlepsze w czytaniu napisów txt. za długi tekst nie jest przerzucany do drugiej linii tylko ucinany, nie można regulować wysokości napisów i koloru tła, a przydałoby się to. No i raz się zdarzyło, że film jednak klatkował, ale nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(czy jest jakies DVD w tej cenie, ktore, przy okazji da rade odtworzyc format .mkv ?)

Szukasz odtwarzacza czy tak sobie wybrzydzasz?

Tu masz odtwarzacza ktory obsluguje .mkv http://www.tomacro.com/english/ nie ma go w handlu w Polsce i watpie zeby kosztowal ~200zl

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz odtwarzacza czy tak sobie wybrzydzasz?

Tu masz odtwarzacza ktory obsluguje .mkv 3147909[/snapback]

Odtwarzacz, ktory czyta .mkv, to sie nazywa Xbox z wgranym XBMC, ale do tego to by trzeba budzet podwoic 8O

@S_Works: no tak sie z ciekawosci zapytalem 8O

@Costi: xboxa juz mam ;p

@topic: Czyli brac Fergusona D-880 HX??

@down: ehe ;p

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...