Skocz do zawartości
tomek3232

Bateria Zamiast Napędu Optycznego

Rekomendowane odpowiedzi

kup sobie Macbooka to będzie bateria bez problemu wytrzymywała ok 5 godzin pracy:P

U mnie lap z siga na dwoch bateriach trzyma około 4h w 3D :rolleyes: . A ta grafa troche wiecej ciagnie prądu niz jakas integra ;) . Czy wspaniały Macbook to potrafi :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lap z siga na dwoch bateriach trzyma około 4h w 3D :rolleyes: . A ta grafa troche wiecej ciagnie prądu niz jakas integra ;) . Czy wspaniały Macbook to potrafi :) ?

Maca wykorzystuję do pracy - czyli obróbka grafiki do stron w Photoshopie, pisanie txt, maili, praca w CMS....więc lepsza grafa mi nie jest potrzebna... nie chce mi się wchodzić w kolejną "głupią" dyskusję, że Mac to szit i tylko reklama... wyrobiłem sobie o tym zdanie po pracy i po porównaniu kompatybilności sprzętu... a jeżeli chciałbym działać w 3D to bez wątpienia zakupiłbym stacjonarny wypasiony sprzęt:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurson to ciesz się baterią puki możesz ;) A obudowa Ci jeszcze nie popękała ?

Pisze tak nie bez powodu - mam na uczelni jednego mac maniaka i ostatnio przestał się pokazywać ze swoim macbookiem - jak zapytałem czemu, to powiedział że, cytuję:

"Nigdy więcej tego g..a" A jak się zapytałem co się stało to okazało się że obudowa cała popękała a bateria nie trzyma już wcale. Reklamację mu odrzucili :/.

Zresztą to nie odosobniony przypadek - poczytaj na myapple.pl

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...