Skocz do zawartości
Gość MaRuH

Nie Idzie Wysyłać Sms'ów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miesiąc temu wróciłem do polski z pracy w holandii, tam na miejscu nie było żadnych problemów z wysyłaniem smsów jak i przed wyjazdem, operator przełączył mi się na T-mobile, odkąd jestem w kraju to nie mogę wysłać żadnego sms'a, nagle wyskakuje komunikat ''wiadomość niemożliwa do wysłania'', przez ostatni miesiąc jakoś żyłem bez wysyłania smsów ale postanowiłem rozwiązać ten problem tylko nie mam już pomysłów, zresetowałem ustawienia telefonu, sprawdziłem jak się sytuacja ma na innym fonie i było to samo, dodam że kumpel po powrocie miał dokładnie ten sam problem ale po jakimś czasie wszystko było ok. Mam fona w era fun, telefon to motorola L6, w czym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz nr. centrum sms , to jedyne co przychodzi mi na mysl.

Jutro postaram się wybrać do jakiegoś salonu ery.

 

A co do tego numeru to zaraz sprawdzę.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach ten numer już jest wpisany. Był z końcówką 111, zmieniłem na 121 ale dalej nic to nie dało.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale będę musiał iść, dzięki za pomoc.

 

EDIT:

Hah Panowie naprawiło się :razz:, zmieniłem znów końcówkę numeru na 111, spróbowałem wysłać sms'a do brata oczywiście nie poszedł ale po jakiś 20min przyszedł mi raport że wiadomość doszła, wysłałem drugiego i poszedł już bez problemu, dziwne. :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...