Skocz do zawartości
Aurora001

Zakladanie Chlodzenia Boxowego Z E4300 Na Ga-p31

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladac chlodzenie przed umiejscowieniem mobo na miejscu czy wczesniej bo mam misz masz... Wiem co instrukcja mowi ale jakos mnie to nie przekonuje zeby robic to w powietrzu :P

 

W AMD w zyciu bym tak nie zrobil ;p

 

Oraz pytanie o podlaczanie zasilki.

 

GA-EP-31-DS3l ma gniazda 4pin oraz 24 pin.

 

Moja zasilka ma 4pin oraz 20pin+4pin, rozumiem iz podpinam WSZYSTKIE czyli 20+4 do 24pin oraz 4pin do 4.

 

Naprawde chore pytania ale wole miec pewnosc.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz wszystkie wtyki tak jak napisałeś 24 pin(20 + 4) i 4pin. Lepiej załóż chłodzonko jak płyta jest na zewnątrz, czasami trzeba uzyc dośc dużej siły żeby kołki zaskoczyły.

 

btw kupiłeś juz płytkę i ramki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem BOXa "w powietrzu" - dokładniej to na gąbce od MOBO (komp był "na pająka"), potem BOXa zmieniłem na AC Freezer i go już zakładałem jak płyta była zamocowana w budzie.

Łatwiej sie zakłada jak płyta jest już przykręcona na swoim miejscu w budzie (nic sie aby nie wygina)

 

Moja zasilka ma 4pin oraz 20pin+4pin, rozumiem iz podpinam WSZYSTKIE czyli 20+4 do 24pin oraz 4pin do 4.

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odebralem wlasnie mobo i ramy. Proca (przenosze z media marktowego kompa E4300 + box i 8500GT) i grafe bede skladal pozniej bo zasilke mi zeszronilo jak jechalem z calym kompem a nie chce miec znowu pod zasilka wody jak kiedys (czytaj wywalilo mi chiefa 360-302DF prawie w calosci na zewnatrz) -_-

 

Myslalem zeby wymienic paste pod NB/SB ale podobno sie nie grzeja.

 

Na procka walne chyba arctic silver 5, mam nadzieje ze przez 3-4 lata nic sie jej nie stalo bo arctic ceramique pewnie po takim okresie to sie nie nadaje.

 

Mobo przykrecilem, jak beda opory z boxem to najwyzej rozkrece. W chiefie nie ma problemow z wyjmowaniem, zwazywszy ze P31 jest krotsza od DFI NF2

 

kostke goodrama mam gr800d264l5/2gdc, 0712 A hyb18T512 800af37 i3322168 ale to juz informacja dla mnie bo bylo mnie wygodnie zapisac

 

I jeszcze drobne pytanko o nakladanie pasty na E4300, poniewaz nigdy nie jechalem na intelu i LGA775, jak dobrze proc przylega do radiatora z tym ichnim coopershimem? Pasty tyle co nic, ziarkno i docisnac?

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paste strzel na srodek i rozprowac stara karta bankomatowa [; Boxowe kolki na krzyz dociskaj recytujac poezje tudziez myslac o spokojnej tafli jeziora w piekny dzien. Slonce swieci jest cieplo a Ty przez cudownie przejzysta wode widzisz tych pieprzonych technikow co wymyslili to mocowanie... Trzymasz ich za gardlo ofcors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlozylem wszystko do kupy, jedyna rzecz ktora mnie martwi to granicznie tempki na 2 jajkach w idlu (stressa nie robilem jeszcze) i tutaj odpowiednia 27 i 32. Byc moze cos zle zalozylem coolera ale zaraz zrobie testy na stressie. W kazdym razie wszystko mi dosc dobrze powchodzilo na boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...